Přejít na výpis diskuzí

Otakar Petřina

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marpo

    já nwm co tu polovina vás řeší podle mě je Marpo a Tafrob na stejný vlně. *5*
  • Marpo je kvalitní MC

    Marpo je kvalitní českej rapper, zaslouží si respekt. Jen škoda že ho většina lidí nechápe.
  • Re: Mapro a Chinaski

    hele tak na to jsem taky moc zvědavá *8*
  • jessy37

    Mapro a Chinaski

    Tak Marpo teď bude bubnovat s Chinaski? Na to jsem zvědavá. Zržím mu palce. *3*
  • HH

    Jo je dobrej akorat uz je moc znamej, ale von vsem jeste ukaze *3*
  • Marpo

    Marpo je fakt dobrej ale nejvic se mi nanem libi ty texty sou fakt dobry a ja sam osobne si mislim ze je marpo skromnej kluk jen chce dat svi skusenosti jinejm lidem ja se tema textam ridim
  • Re: Marpík...nej raper na světě

    jo je hezkej A fakt super
  • nej lepší raper

    Marpo je nej raper má prostě super songy a nějakej Tafrob je proti němu packal. *3*
  • Super

    Je superovej...jak písničkama, co zpívá, tak osobností, jakou je.Když jsem viděla s ním rozhovor, není takovej namachrovanej jako ostatní.Je to normální milej kluk a hlavně co se mi na něm strašně líbí, je jeho oblečení,protože jak sám říká, to že zpívá hip hop,nemusí mít ještě kalhoty s rozkrokem v půli kolen a široký kšilt.... *14*
  • marpo

    dobry raper co dodat *4*
  • Re: Otto

    Zdravím marpo..más icq asi ho tu chce víc lidí:D:D:D
  • MARPO!!

    je to nejjj reper na celym svety, v celym vesmiru a taky nekde v case:D:D:D je to proste hvezd co miri nahoru.. *3*
  • gitzgkug

    marpo je nej borec.olé *3*
  • Marpo je nejlepsí

    Marpo - Pro někoho je to čů... a kdo ví co jěště pro jiny borec.ALE PRO MĚ A TO VÍM JISTĚ JE NUMBER ONE!!!!!!!!!!!!!!! *
  • Re: j

    ne *5*
  • j

    je nejlepsí kam se hrabou ostatní *14* *14* *14*
  • Nejlepší

    Marpo je nejlepšíííííí českej hoper!!!! *4* *14*
  • Re: mail na marpa?

    ne nemam,ae jestli ho někde seženeš,tak mi ho pls pošli na mail,já ho totiž taky shánim...tak čau *15*
  • mail na marpa?

    má tu někdo mail na marpa?? *4* *3* *5*
  • Re: curak

    Až se naučiš psát tak pak teprve někoho kritizuj!!! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit