Přejít na výpis diskuzí

Otakar Petřina

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: gr

    je good rapař *3*
  • rad0vka19

    Borec

    Marpo je borec..nechápu ty lidi co ho pomlouvaj..jeho poslední cédo knockout je úplně báječný..jestli ho nesnášíte..tak sem ani nelezte!! :)
  • marpo

    Marpo je super típek a ten song Já sám a moje druhý já je fakt best *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • angellska

    Re: Marpoo

    *15* *15* *15*
  • shy

    fan stránka na FCB

    http://www.facebook.com/profile.php ?ref=name&id=1234851578#/pages/Ota- Petrina/101697746385?ref=ts
  • diggz

    gr

    Já teda uznávám, že Marpo nestojí tak docela za hovno, ale on prostě uráží rap. Studuje vysokou právo, dělá bubeníka Chinaskám, jeho táta je vydavatel a máma právnička. Co takovej člověk dělá v rapu? Nic proti němu nemám, ale on prostě do rapu nepatří...
  • Re: Marpoo

    Tk to těžko nejseš... *1* Ptž moje kámoška je jeho prasestřenice.... *4*
    A Ota Má jen Bratrance... *1* Prey
  • Marpoo

    Čus, asi mi to nebudete věřit ale jsem Otíka sestřenka :D Můj dědeček je taky Petřina a proto sem si nechala udělat testy s Marpem a ono to vyšlo:D *15*
  • Otík :-)

    Tak ty člowěk kterýho úplně nejwíc miluju *1* marně čekám zda se ukážeš i w mém městě zatim bohůžel nic... *9* jestli to jde tak se ozwi na email-Melinda09@seznam.cz předem dík pá
  • rozhovor

    www.shy-monca-zohova.blog.cz
    Zde najdete origoš rozhovory s Oťasem v rubrice Chinaski-rozhovory!
  • marpo

    mocinky ma super pisnicky a hraje na bubny uplne skvele fakt ho moc zeru , a chtela bych vzkazat lidem ktery neznaj lidi poradne jak svi boty tak by meli byt sticha protoze kazdej je nakej nikdo neni dokonale a kdo tu pise ze je kokot tak je protoze ho ma vy idioti chytry si myslite ze je to tak lehky se nekam vysplhat jako marpo nebudte naivni proste mu jen zavidite *15*
  • _mufik_

    love

    upa boží pisničky upa ho žeru *14* *14* *3*
  • crazydancer

    Re: ZMRD

    TO BYCH CHTĚLA VYDĚT TEBE *1* *1* *1* Ty bys tam vůbec nestoup *9* a natož dal dohromady alespon nakej ten song *9* Ty Woeee radši si vem plíny ty....Zmdrde *10* *10* *10*
  • Re: Marpo je Best

    Jasný .... Hrocha určitě nenahradí (Ota ani nikdo jinej) *9* ale myslím, že ho zastoupil/pí *4* úplně s přehledem na výbornou! *3* Fandím mu! :)))
  • Re: marpo je buben

    mno sem teda zvědavá *16* *10* *9* *5* *13* *8* *15*
  • shy

    Re: marpo je buben

    Jj, podle mě je to sympaťák *14*
  • Marpo

    Marpo je obyčejný vypatlaný dement blbec jeho potkat na ulici tak neznám vlastní jméno
  • Marpo je Best

    Marpo je nejlepří Raper!! A jako bubeník u Chinasek je taky dobrej asi nikdy uplně nenahradí HROCHA,ale to by nedokazal nikdo *3* *14* *14*
  • diggz

    ZMRD

    Marpo je zmrd, co snad nikdy neslyšel rým. Jeho texty sou vo hovně stejně jako celej českej hip hop. Marpo, PSH, Indy=ZMRDI!!!
  • marpo je buben

    víte že ted dělá bubeníka chinaskam? *14* *14* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit