Přejít na výpis diskuzí

Nicole Scherzinger

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vendulo03vis co nech si ty tvoje pripominky nekam jinam Jasny nicole je nejlepsi zpevacka u nich *10* *14* *14*
  • no ale zpiva hezky *14* je proste uzasnaaaaa *3*
  • Nicole je moc fajn zpěvačka.. I v X-Faktoru vypadá ze všech porotcú nejlíp. *3*
  • http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=C9CjviJ5jsc DOBRÁ PÍSNIČKA POVEDLO SE JÍ TO JÍ SE VŽDY NICOL POVEDE JE NEJ *3*
  • Nicole Scherzinger je prostě nejlepší jsem ráda že sis sní občas píšu na facebooku a dozvím se o nevých písničkách je hrozně SUPROVÁ a NEJLEPŠÍ ze všech zpěvaček co existujou :)
  • Podle mě je Nicole Scherzinger krásna a pořád je *3*
  • nespesna
    To bych taky chtěla vědět,ale ono se toho napíše *15*
  • kamcous
    Myslíte, že je pravda, že už není s Hamiltonem? *1*
  • Chceš říct,že to bě se zprotivila!A namyšlená právě vůbec není!
  • nicole je moje nej zpěvačka je to moc nadherná žena a to co oní piše tady jedn aholka že je namyšlená tak si dávej poor na jazyk jasný pro ostatní je to nej zpěvačka alespon pro mě *2* *3* *3* *3* *3* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Donedávnavna jsm ji moc neřešila- její písničky ve většině jdou poslouchat ale že bych z jejího hlasu byla unešená,to se říct nedá. Myslím že namyšlená rozhodně je, (a jak!)-stačí se podívat na nějaký díl X-Factoru kde dělá porodkyni a uvidíte jak se vám rapidně zprotiví.
  • TI TU JAKSI PŘEDesignovali,tu diskusi,ale do hudebních skupin se mi pořád nejde přihlásit a přidávat se do fanklubu skupin,kde ještě nejsem *13*
  • Vše nej

    vše nejky nejky k narozkám
  • smelu

    video

    http://www.youtube.com/watch?v=v8Zt LgKVK3c moc ji to tam sluší *14*
  • paráda,

    Nikčulka má narozeniny *3*
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    Nicol,
    všechno nejlepší k Tvým dnešním narozeninám !!!
    PS- moje mamka se také narodila 29.6.,ale trochu dřív...
    *3* *4* *14* *4* *4*
  • dfgdgd

    Vela zdravia ti prajem Nicole a vela štastia dneska je 29.6.2010 a mas narodky!!! *14* *1* *4* *4* *15*
  • gabi5111

    Re: Niki a Lewis spolu opět

    Chodia spolu už pekne dlho asi iba na mesiac sa rozišli a na F1 nebola od začiatku roka koli tomu, že mala Dancing with the stars ak si videla tak na nejakých videách bolo Lewisa vidieť ako hu prišiel podporiť... a to dieťa je Nicolina neter je to dcéra jej sestry...
  • kate555

    Niki a Lewis spolu opět

    Lewis s Nicol jsou už zase spolu =). Nicol byla teď vidět na poslední dvou velkých cenám v Turecku i v Kanadě, mimochodem obě velké ceny Lewis Hamilton vyhrál, takže je vidět, že jeho láska mu opravdu dodává sílu. Niki dokonce celou velkou cenu Kanady hlídala malé děcko. Komentátor zavtipkovaL " Ano tady je Hamiltnova přítelkyně s jeho synem" :D. Samozřejmě nemají spolu dítě ale kdo ví. Nicole by si už miminko přálala a je jen otázkou času kdY UŽ SI HO KONEČNĚ POŘÍDÍ :)
  • gabi5111

    Nobody Can Change Me

    http://www.youtube.com/watch?v=WEkm EUpTLic&feature=player_embedded

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit