Přejít na výpis diskuzí

Nicole Scherzinger

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Thank you verry much

    tak na to ti fakt všeci skočí *1*
  • Thank you verry much

    I'm verry happy for our,because we das heve a good blog and this web is a beautiful...i like they and let's we go 100000000000 kiss...:-*...ILOVE IT...I LOVE IT...I LOVE IT... *14* *3*
  • Nicole je good

    vždyt ona je úžasná...vypadá jako norkys batista a má hlas jak bohyně..co víc chtít...a to že vypadá nafoukaně...většina rapperů a hipáčů vypadá nafoukaně,to je prostě součást image...a at se pcd klidně rozpadne,stejně bylo s nicole domluvené jen jedno cd...ona neodchází jen jí vypršela smlouva a může zůstat nebo nemusí...já bych nezůstala...ty hlupaně (jsou docela hloupé,četla jsem s nima rozhovor) by mně příjemné nebyly...jinak bych někdy ráda na nicole zašla,ikdyž česku těžko bude vystupovat,tak aspon cedo by se bodlo *4*
  • Re: héééj

    přeně tak *1* ...Nicole je prostě nejlepší...a 2DJolka: nekecej že ji celá škola nesnáší...protože pochybuju že ji všech 900 lidí vůbec zná a že ty znáš taky všechny *5* ...a s tím make-upem..to snad není tak podstatné že jí to trvá dlouho ne? *7* *1*
  • jjj

    ty DJolko jak to Nicol může číst kdyš neumí česky *15* trapny komentar *9*
  • nejlepší

    JE prostě nejlepší ,JE PECKA *14*
  • PCD

    HELE TY NAFOKANEJ Jjoulo nebo jak ti je.radsi se skovej kdyz zavidis.si povrchni.. *5* *5* *5* *5* *5* nicol je ta nej. *14* *5* *3*
  • Julia

    pussycat dolls je najlepsia skupina.a tym ktorym sa nepaci tak nech sa skovaju... *4* *14* *3* *3*
  • Pro ty co pomlouvají ostatní z Pussy Cat Dolls

    Jste normální *7* ? Ostatní členky Pussy Cat Dolls nežárlí na Nicole *13* . Jenom jim leze na nervy, že ve videoklipech skoro nikdy nejsou a pořád tam zpívá Nicole *9* . Vám by to taky vadilo *10* ! Tak radši mlčte *9* ! Sandy *3*
  • Nicolík

    Je úžasná *5* ! Z Pussy Cat Dolls mám nejradši jí a Carmit *4* . Jé krásná *14* . Sandy *3*
  • Re: Nuda

    mno jako vona asi kazda hvezda je nafoukana ze jo?? *3*
  • héééj

    héééj tak to je teda hustá frajerka...je to fak kočka a navíííííc zpívá luxusně to teda...buttons se mi líbí úúúplně nejvíc NJN prostě SHE IS SEXY MAMA *14*
  • Ten z vás,kdo říká,že je to kráva,tak asi nebyl na jejich koncertu,protože byste jinak nevěřili tomu,co se o ní píše,že je nafoukaná apod.Ona je znich ze všech právěže nejmíň nafoukaná a to,že má nejvíc času na make-up nebo,že je šéfka,kdo se diví,když je jediná z nich,co něco umí a něco dělá.A kdyby nepřišla k Pussycat Dolls,tak nikdo neví,že těch zbylejch pět vůbec existuje,ty můžou bejt rádi,že se o nich ví aspoň v souvislosti s tim,že dělaj Nicole doprovodný vokály a tancujou .
  • efggv

    Já si mylím že Nicole je nejlepší.Jediná v té skupině něco dělá,ty ostatní se tam jen trapně natřásaj! *15* *4*
  • DJolka - kolik ti je, prosímtě??? Prej: Nicole, jestli to čteš *1* *1* *1* Nicole je ze skupiny náhodou rozhodně nejlepší a nemůže za to, že ostatní členky jednoduše žárlí...kdyby nebyla dobrá, tak si ji ostatní nevybírají pro duety (P Diddy, Mannie fresh, Avant...)
  • Nuda

    Prej je namyšlená.Ale nevim jestli je to pravda! *5*
  • Kecy!

    Podle mě jí všichni akorát závidí, že je tak hezká a talentovaná. Jestli odejde z Pussycat dolls tak se skupina rozpadne, protože hlavně ona píše texty a zpívá. Carmit zpívá taky pěkně, ale slyšeli jste ji někdy naživo? To už tak pěkný neni. *4*
  • Sere mě!

    Nicole už mě pěkně sere a to jako moooc! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit