Přejít na výpis diskuzí

Nicole Scherzinger

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ona s etěd někdy bude vdávat bude si brát lewse hamiltona moc jim to přeju
    PS:je to fakt moc hezká zpěvačka a má celkem dobrej hlas *3*
  • je jedna z nejkrásnějších zpěvaček a modelek kterých znám!(a musím uznat že jich znám opravdu mnoho!) Taky fakt fantazticky zpívá!A je mi líto že se její skupina rozpadla *9* ale jinak si smajlíka lepšího určitě zaslouží!!! *14* *14* *14*
  • Zpívá opravdu božsky, a musí se uznat že je i hrozně sexy! Ale zase v pussycat dolls sem jí neměla ráda především proto, že musela byt pořád ona ta !!!BEST!!! přitom ostatní jsou taky dost hezky a umí skvěle zpívat! Takže být ostatníma rozdělila bych skupinu už dřív!! Ale zpěvačku sama za sebe je užasna :)!!
  • Víš co ty nicole sch. me je to uplne¨jedno proste se mi nelibi nechapu vas vsechny a jestli tady na me neco napisete tak uvidite
  • ta má fakt nádhernej silnej hlas, chci taky takovej *1*
  • Ona je boží zpěvačka,je nádherná,..Je to můj vzor *14*
  • ahoj te vsichni ja se vsema souhlasim je proste božžžžíííííííí *14* *14*
  • Nicol je tá najsexí *14* ,najlepšia,a najmúdrejšia osobnosť akú som kedy videla *14* *14* Ale dostane ma vždy to, že sa rozpadla jej hudebná skupina ,,The Pussycat Dolls" *13* *13* *13*! Ale mám ráda aj jej "(bívalé) kamošky" z jej skupiny *4* Dúfam,že sa nekedy zase dajú do hromady a budú tá najlepšia skupina a k tomu skupina na rebríčku zatiaľ na 1.MIESTE *5* *5* *5* *14*
  • Je stejne znameni a menuje se stejne jako ja , je to moje oblibena spevacka :)
  • já si myslím že je super zpěvačka,moc se mi líbí,a je kráásná ;) *14* *14* *14* *14* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit