Přejít na výpis diskuzí

Nicole Scherzinger

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicolema007
    Dnes má Nicole narozeniny, takže všechno nejlepší a ať se ji daří skládat nové a nové písničky *4* *4* *4* mám ji moc ráda *14* *14* a třeba by se mohla vdát za Lewise Hamiltona *15* *15*
  • Ahooj máte rádi Nocole ?? Hlasujte pro ni na http://markeet123.blog.cz/
    Pokud nejste největšími fanoušky Nicole určitě si vyberete i někoho jiného pro koho hlasovat tak do toho !!
  • Je moc pěkná ale více jse mi libí Beyonce
  • A já zase říkám, že je naprosto ošklivá. Ošklivé kačátko nebyla jen ve škole tím je pořád. Tanhle typ ženských jako ona s tváří tranvestity jsou ty nejhorší pro mě určitě.
    • ty si taky **** ničemu nerozumíš a už vůbec né krásným ženám... *3* Podívej se na sebe a pak srovnávej.. *12* *1* *1*
    • More bůh ví jaká zrůda si ty!! :D
    • Bo ty si nejkrásnějšíí bůh víí jakáá si zrůda :DD xDD
    • Je krásná.... ale chápu tu závist
    • a ono zalezi na vzhledu???? nadherne zpiva a to je u zpevacky dulezitejsi nez vzhled. ale ona ma ten dar ze je jeste k tomu hezka..
      • Naprosto steboou souhlasíím :D
    • když nevíš kolik toho dokázala tak se do ní nenavážej co jí závidíš radši sem nepiš bude to lepší
  • Happy birthday!!!! *2* *7* *5*
  • Happy Birthday Nicole!! *14* *14* *3* *14*
  • taky hrála v jednom díle Big time rush,ale moc mě nebere
  • Nikol Scherzinger ..Je Dokonalá ve všem : Ma super styl ,Má užasnou postavu,zpívá víc než dobře, *3* *3* *3* A my Holky ji to zavídíme a tak aspon jáá :D :D
  • nicol je asi mimo ked odisla z tej naj skupiny *10* *16* *10* *16* *10* *16*
  • D0mi
    se všema souhlasím!! *4* *4* nejkrásnější a nejlepší zpěvačka *14* *14* můj velký vzor!!! *14* *14* a s Lewisem jí to moc přeju!!! *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit