Přejít na výpis diskuzí

Nela Pocisková

OSOBNOST 23.3.2009 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Nelka je aspoň jediná normálna naša súčasná v pohode celebrita a sympatáčka proste kočka *4* *3* *14* *14* *14*
  • Nela si z burlivého vína najlepšia. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Ja tento náš súčasný slovenský seriálový hnoj, teda pardon SK tvorbu vôbec nesledujem, ale Nelka je pekné dievča a sympatáčka
  • Luky1987
    Nelka je kočka a nič proti nej nemám dobré dievča, mám ju rád *14* *14* *14* *14*
  • Libor.Endal
    Rád bych poděkoval za upřímnost a za projevené city v pořadu *3* MODRÉ Z NEBE *3* . Tato vlastnost je mezi dnešními slavnými něco cenného a jen málo kdo to má. Jsem rád že patří Nela mezi těch několik vzácných. Přeji hodně úspěchů v herectví a zpěvu.
  • Ahoj Nela sa fajn herečka a speváčka mám ťa rada si fajn. Neprišla by si na Slovensko ja by som ťa čakala toto je môj text čau a necti to dlho vydrží to čo si začala tak to aj dokonči ahoj ešte raz! čauko .
    • Ved ona zije na slovenskuu
  • Luky1987
    Nelka je sexica
  • NÁDHERNÁ ŽENA

    Křehká krása této dívenky až bere dech,přeji co nejvíce úspěchu *3*
    • Re: NÁDHERNÁ ŽENA

      Ano...je krasna...prajem jej tiez vela uspechov a gratulujem ti k vyhraniu Let"s dance !!!
  • Nelka je pekné a fajn dievča, proste sympaťáčka. Ale také kraviny ako Búrlivé Víno, Panelák, Chlapi neplaču alebo Ordinácia v ružovej záhrade nepozerám
  • Luky1987
    Všetko najlepšie prajem Nelke k narodeninám *4* *3* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit