Přejít na výpis diskuzí

Nela Pocisková

OSOBNOST 23.3.2009 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Ani TV vôbec nesledujem 

  • Luky1987

    Je to kočka Nelka a nič proti nej nemám, ale ja tento súčasný slovenský hnoj vôbec nesledujem! 

  • Luky1987

    Podpriemerná slovenská herečka a speváčka je Nela Pocisková

  • Luky1987
    Všetko najlepšie Nelka síce neskoršie, ale predsa
  • Ahoj máš krásne prsia prečo ich neukážeš ?
  • Všetko najlepšie
  • Luky1987
    Nelka je sexica
  • Nela si z burlivého vína najlepšia. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Všetko najlepšie prajem Nelke k narodeninám *4* *3* *14* *14*
  • Luky1987
    Nelka je aspoň jediná normálna naša súčasná v pohode celebrita a sympatáčka proste kočka *4* *3* *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Nelka je kočka a nič proti nej nemám dobré dievča, mám ju rád *14* *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Ja tento náš súčasný slovenský seriálový hnoj, teda pardon SK tvorbu vôbec nesledujem, ale Nelka je pekné dievča a sympatáčka
  • Zpěvu se věnuje od svých osmi let, ačkoliv zpívá už od osmi let ???
    Já žiji už 50 let, přestože jsem se narodil v roce 1965 :D :D
  • Búrlivé Víno, Panelák, Chlapi neplaču, Ordinácia v ružovej záhrade atď. všetko kraviny, ja ten náš súčasný slovenský seriálový hnoj vôbec nesledujem. Ale Nelka je sympatické, pekné a dobré dievča
  • nela kedy budes mat koncert v puchove *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Luky1987
    Tento súčasný slovenský hnoj, teda tvorbu vôbec nesledujem, ale Nelka je dobrá a pekné dievča
  • Nie nemaa
  • Nela je uzasna pojden ju navdtivit kcee aj viii??
  • Ved ona zije na slovenskuu
  • Nelka je pekné a fajn dievča, proste sympaťáčka. Ale také kraviny ako Búrlivé Víno, Panelák, Chlapi neplaču alebo Ordinácia v ružovej záhrade nepozerám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit