Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Etzler

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • potkala jsem pana Miroslava

    Ahojky byli jsme v Brně v Charlies clubu na Kobližné (2.10.07) a potkaly jsme s holkama pana Etzlera - je to moc hezkej a sympatickej chlap. Koupil nám drink ač jsme nechtěly (ale chtěly jsme ho pozvat na nealko) a podal nám skleničky - už jsou doma - představil se nám jako Mirek. Stisk jeho dlaně byl silnej. No je prostě super. *14*
  • Super herec

    Ahojky,jste super herec, zejména v Pojišťovně a navíc krásný a sexy chlap! *4* *3*
  • BOREC

    *3* Pan Etzler je opravdu PAN herec. S tak přesvědčivým hereckým výkonem, kdy se stačí podívat do jeho očí a je z nich nejen vidět, ale i cítit vášeň, radost, smutek, těšení, obdiv, zlost, zklamání, láska, věrnost..........a slzy mu z nich jiskří ať jsou z radosti, nebo ze zklamání, z lásky bo z dojetí...........nejde ho nemilovat. Udělat z něho klon by byl sice hřích, páč já bych se o něj dělit nechtěla, ale krásný hřích. Děkuji za všechny role, ve kterých je úspěšně obsazován. Jana *14* *4*
  • pojištovna štěstí

    Ahoj Tome Krausi *1* *1*
  • Napiš mi !!!

    Tak co pane Etzlere jsem váš fanoušek tak mi napište prosím na mail díky Míša *5* *14*
  • Ahojky

    Pane Miroslave, jste báječný herec, moc se mi líbíte a fandím Vám. Ale proč se někde nezmíníte o tom, že jste byl ženatý s Ivanou Bělohlávkovou? *13* Vavřínka
  • Soukromé pasti - http://archiv.nova.cz/

    Soukromé pasti - Tatínkova holčička! tak to bylo hustý, pan Etzler je PAN HEREC! zahrál to bravurně a téma bylo opravdu drsný! kdo neviděl tak se povinně koukněte v online archivu TV Nova na http://archiv.nova.cz/
    • Re: Soukromé pasti - http://archiv.nova.cz/

      Souhlasím. *3*
  • jitkamorcova

    Na vlky železa

    Ahoj,
    včera jsem zhlédla první díl Na vlky železa.Musím přiznat,že je to po dlouhé době něco,co mě naprosto pohltilo a zaujalo.Hlavně díky výkonu pana Mirka Etzlera,je to úžasný herec.Má všechno,co má výborný herec mít - je sexy,má charisma a prostě mu všechny jeho role absolutně věřím........Jitka
  • skvělý herec

    Mirku jste skvělý herec a hezký mužský. Nejvíce jste se mi líbil ve filmu Jak se Krotí Krokodýli.Hrál jste skvěle.Moc se mi líbily hory.Hory miluji.Potkala jsem vás na parkovišti na Černém Mostě u nákupního centra moc jste se mi líbil skvělý mužský jste.Držím palce.Budete-li mít čas můžete se mi ozvat byla bych šťastná jako blecha. *5* *5* *4*
  • paitn

    Herec na Oskara!!!

    Veškeré příspěvky týkající se hereckého výkonu M.Etzlera napovídají jen jedné věci a to tomu, že tento herec by si za svůj nadmíru přesvědčivý výkon zasloužil to nejvyšší ocenění a to Oskara!!!Nemusel by se stydět ani v zahraničí a pravděpodobně je mu cesta do jakéhokoliv státu v této branži otevřená a přijmou ho s otevřenou náručí. Zajímavé je, že pokud hraje klaďase, nikdo o něm nepochybuje, ale záporňák bouří celé česko!!!!Přemýšlejme a važme si umělců na slovo vzatých!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit