Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Etzler

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Ďalší súčasný herec nič moc a fakt béčkový

  • Béčkovej herec.

  • nelíbilo se mi mjak sis nasilnil bereniku
  • Herec moc prijemny. Muj meil misel85@seznam.cz At se ozve Miroslav Etzler. Budu rada Misa z Plzne
  • hudy
    Ještě se tak naučit psát správně česky a možná by se to dalo i číst...neustále žasnu, jak se někteří jedinci dobrovolně ztrapňují...
  • Herec to je dobrý, ale v hlase za moc nestál. Bylo evidentní, že na to neměl fyzičku. Neudýchal to a strašně se potil. *7*
  • TO JE PROSTĚ NELEPŠÍ SPĚVÁK *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dobrý den,slyšela jsem že budete vystupovat v Tvoje Tvář Má Známi Hlas.
    A moc z to ho nejsem nadšena protože vás moc nemám ráda:-(
    Neberte si to osobně :-(
    NASCHLEDANOU
  • Dobrý den,

    dnes jsem sledovala ,jako každý den, Dobré ráno.Mám tento pořad moc ráda.
    Byla jsem překvapena vystupováním Miroslava Etzlera.Jeho vyjádření ke sportovcům bych přešla/finanční odměny sportovců atd./,ale jeho narážky a invektivy vůči Slovákům byly víc než trapné.Komentátoři jej neusměrnili, což asi v přímém přenosu nejde.
    Myslel si, že je asi zajímavý,ale byl trapný.
  • Prosím pana Etzlera, aby se s ním mohl setkat. Vím,že se angyžujete v rámci onkologických onemosnění. Mám taky tuto zkušenost a rád by s Vámi i Vaší paní prodiskutoval něco co by celou kampaň v rámci onkologických onemocnění pozvedlo. Rád by se podělil o zkušenosti. Můj email charmed.59@email.cz
    Mnohokrát děkuji
  • Nejsem anonym a rád by se s Vámi i paní Cibulkovou sešel. Jsem z Hradce nad Moravicí což je dosti daleko, ale že jste se narodil v Ostravě řekl by že Ostravsko Vám připrostlo k srdci. Něco málo vím o onkologickém onemocnění tlustého střeva a rád by s Vámi na toto téma pohovořil osobně.
    Jméno uvedu až do emailu. Můj email je charmed.59@email.cz Prosím pokuste se odpovědět. Samozřejmě by setkání připadalo až v příštím roce podle Vaší vytížetolnosti.
    Mnohokrát děkuji.
  • Zdravím pana Etzlera! Jste prostě kozoroh stejně jako já, naše povaha je trošičku komplikovaná, něco v nás ale je co přitahuje opačné pohlaví.Nemáme to v životě s naší náturou vůbec lehké ale přesto jsme narození v nejlepším znamení. Zcela vám rozumím, držte se!!!
  • Vážený pane Mirku, doufám, že se Vám dovolená na Šumavě i přes nepřízeň počasí líbila, přeji hodně pěkných filmových rolí.
  • S paní Vilmou Cibulkovou jste si navzájem dost slušeli.Škoda!
  • Pane Etzler všiml jste si, že máte špatnou výslovnost? Bylo by dobré si zajít na logopedii, zvláště, když vaše povolání je herec, kde by vám mělo být velmi dobře rozumět, což se ovšem vůbec neděje, drmolíte a šeptáte, je to velice nepříjemné vás poslouchat *1* *10* *6*
  • Děkuji za návštěvu p.Etzler Restaurace v
    Loubi( Domažlice)
  • Super pokec s Mirkem v kavárně Cafe de Provence - Rumunska 28, Vinohrady
  • Nezajímavej herec, no ale na blbý seriály dobrej. *6*
  • Milý Mirku, všecinko nejlepšííí:D *3* *3* *14* *14*
    Miluju Vás a i Pavlu Vitázkovou-Ptáčkovou... *14* *14* Byli jste skvělej pár..:(( ;(( ale i samozřejmě s Bárou.. *14* *14* *14* (Terezou Kostkovou)..!!!!!!! *7* *7* *5* *5* *4* *14* *3* *3* *3* *15* *1* *2* *2* *3* *3* *3*
  • Dalibor-77
    Všechno nejlepší k narozeninám *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit