Přejít na výpis diskuzí

Michal Hudček

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michal is the best

    Mišo,vyhraješ,si jednička!!!!!!!:))) Pa Zuza ,,Kreutz" a Lucka
  • podpora

    Podporujem tebe svými hlasy.Včera dne 24.4.jsi zpíval hezky.Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • MISANEK JE NEJLEPSI NEJHEZCI NEJUZASNEJSI NEJSLADCI NEJ NE NEJ NEJ NEJ!!!!!!!!!!

    Misa je proste uzasnej....NEJDE TO POPSAT JAKEJ ON JE PAC BYCH TADY BYLA CELEJ ZIWOT A ANI BYCH NENAPSALA WSECHNO CO K NEMU SEDI!!!!je prekrasnej....MTMM!!!MMM!!!CHTM!!!! Michal je 1!!!!! i lowe michal hudczech.......moc moc moc.....kiss for michal h. p.s. sem do nej blazen jupíííííí aspon za nim prijedu do BOHNIC=o))))) mhm
  • misa

    michal je nej!!!!!!!!!:-)
  • na vlastní uši

    navazuji na poslední otázku v diskusi , viděla na vlastní oči a slyšela na vlastní uši ,seděl vedle a zpíval o kousek dál.V jedné vesnici pořádají každý rok své vlastní slavnosti a díky aktivní a bezvadné mladé starostce se tam objevují známé osobnosti , sportovci i zpěvácí a herci.Kdo má chut pobýt mezi lidmi a pobavit svým uměním , ten je vítám.Někteří se vracejí rok co rok , takže se dá říct, že je jim na vsi a fotbalovém hřišti dobře.Letos přijel i Michal Hudček a zazpíval .Bylo to fajn a moc se líbil, určitě to poznal , i když davové šílenství z koncertu , kde jsou jen mladoši se nekonalo , ale jen proto, že tak to na slavnosti nechodí.Určitě bude vítám i příští rok , pokud si čas najde .Já jsem si , ač starší ročník . řekla o podepsanou fotku .Nikdy jsem to neudělala , už jsem vyrostla .Ale je to moc příjemný mladý muž , a nic neošidil, zpíval těžké písničky a bezvadně ,fotil se bez řečí s mladými fanynkami a nedělal žádné fory.Jen jsem vám všem chtěla říct, jak přispěl svým vystoupením ke krásnému odpoledni.Je fajn. *4*
  • SuperStar

    Míša Hudček je 2.česká SuperStar.To je jasný!Je nejlepší z Top8.Míšo do toho:)
  • Michal se dneska choval jako spravnej gentleman. Videl jsem ho zpivat i nazivo, zpiva fakt dobre a sebejiste!
  • Miša

    Drzim palce,at jai Superstar!!!Mas na to,prevalcuj je!!!
  • pro anonyma

    na toho koně vlez jenom proto, že to chtěla Nova. Dobře, nemusel na něj lízt, nemusel si to zranění přivodit... Ale já s ním soucítím! Jezdím skoro tři roky, a můj pád skončil ještě hůř, než ten jeho. A když napíšeš: "když je někdo blbej, tak je blbej" a tak je to přece jeho věc, a TY se k tomu vůůůbec nemusíš vyjadřovat!!!!!!!! Tak sem nelez, nikdo tě sem nenutí a když chceš buzerovat, tak si zajdi za Amirim, Foretem nebo Jankovičem. HUDY JE NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • já ho viděl hraji s ním na basu , spíva dost dobře,-tak Vás zveme na koncerty.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit