Přejít na výpis diskuzí

Michal Hudček

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemáš konkurenci
  • pro leničku

    mohu mit dotaz,kolik ti je??Ja jen ze asi vubec nemas poneti o tom co to znamena milovat!!!Tyhle ceny slovicka tady pouzivas jako slovicko ahoj...coz je podle me spatny..potom ta sslova uplne ztraceji svou hodnotu
  • Míša je Super Star!

    Ahoj Míšo,moc mě to mrzí,že si spadnul z toho koně.Doufám,že se brzy uzdravíš a že tě v neděli zase uvidim!Ps:Bez tebe to v neděli není ono!
  • Je fakt nejlepší

    Ahoj Michale.Asi se budu opakovat,ale pro mě jsi v letošní superstar opravdu nejlepší.Připadáš mi charismatický,upřímný,ale hlavně uplně normalní:)Tve CD si urcite koupim a myslim ze urcite vyhrajes!!!
  • WWW

    Jestli vás zajímá Míša, mrkněte na www.hudy.euweb.cz
  • Míša je jednička
  • Drogy?

    CO Je pravda na tom ze Misa Hudcek bere drogy a udajne chtel Spachat sebevrazdu? Moc tomu teda neverim . Pokud zna nekdo odpoved at odepise. Diky moc.
    • Re: Drogy?

      Michal je naprosto perfektni clovek..a jenom proto ze vsechny sere ze i kdyz je znamej tak je naprosto normalni tak aspon ten bulvar se z neho neormalniho snazi udelat!!myslim ze tohle dokazu posoudit lepe jak nejaky pitomy noviny..takze kdo tomu verite tak ste chudacci..ktery nemaji nic lespiho na praci nez se rypat v cizich zivotech..
  • Debil jsi ty
  • do toho

    Michale ,hlavně ti chci říct!!Za nic na světě se neměn,a nenech se stáhnou dovy faninek tam,kde je teď Sámer=) myslim chodání,vystupování...Moc držim palečky!!Zůstaň takovej jakej si a věřim tomuže to dotáhneš hodně daleko...Zvláštní,lidi myslíte,že si tohle někdy přečte;o)
  • i love you

    jsi nejlepší miluju tě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit