Přejít na výpis diskuzí

Michal Hudček

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Míšánek

    Michal Hudček je nejlepší.A kdo s tím nesouhlasí tak ať jde do prdele.
  • Míša je má SuperStar!!!!!!!!! Pavlína
  • Míša je Super Star!

    Ahoj Míšo,moc mě to mrzí,že si spadnul z toho koně.Doufám,že se brzy uzdravíš a že tě v neděli zase uvidim!Ps:Bez tebe to v neděli není ono!
  • AhojMíšo! Pro mě jsi ta jediná SuperStar na světě. Hrozně se mi líbí tvůj zpět.Určitě si od tebe koupím CD, teda pokud nějaké vydáš. Pavlína
  • Misa je supr,ale na SS to nevypada...
  • jsi super,úspěch už mᚠzaručenej...stačí že jsi se dostal do první 12.Přeju ti samozřejmě co nej..umístění,ale vše záleží na lidech a ti jsou různí...
  • míša

    Míša je ten nejsladší kluk.... zpívá ze všech nejlíp a je skvělej. Moc mu přeju aby se dostal co nejdál... :o) T.
  • míšánek

    Míša je skvělej co k tomu dodat....Snad jenom: Míšo máš na to být super star
  • miccc

    Michal a Vlastík sú nejlepší úplně ze všech kam se na ně hrabe Gába(má moc podobný hlas anetě a to mi vadí nechceme tady přece 2 anety to ne!!!) tak prosím, posílejte jim své hlasy
  • MISANEK JE NEJLEPSI NEJHEZCI NEJUZASNEJSI NEJSLADCI NEJ NE NEJ NEJ NEJ!!!!!!!!!!

    Misa je proste uzasnej....NEJDE TO POPSAT JAKEJ ON JE PAC BYCH TADY BYLA CELEJ ZIWOT A ANI BYCH NENAPSALA WSECHNO CO K NEMU SEDI!!!!je prekrasnej....MTMM!!!MMM!!!CHTM!!!! Michal je 1!!!!! i lowe michal hudczech.......moc moc moc.....kiss for michal h. p.s. sem do nej blazen jupíííííí aspon za nim prijedu do BOHNIC=o))))) mhm
  • Michal a Vlastík jsou nejlepšíííííííííííí!!!!!!!!!!!
  • podpora

    Podporujem tebe svými hlasy.Včera dne 24.4.jsi zpíval hezky.Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • SuperStar

    Míša Hudček je 2.česká SuperStar.To je jasný!Je nejlepší z Top8.Míšo do toho:)
  • Míšo, miluji Tě moc a moc a dnes Ti pošlu hlasy.
  • si nejkrásnější,nejmilejší,nejroztomilejší..........p rostě ta nejlepší SSSSSUUUUUPPPPPEEEERRRRRSSSSTTTTTAAAAARRRRRR.STRAŠ NĚ TI FANDÍM
  • moc ti fandim a vim že budeš lepší než aneta langerova.:-)
  • drz....se=)

    ahojky Michale,moc se tesim,az se nekdy sejdeme na chatu=)... preju stejne ba i vetsi upspechy nez mas do ted=)
  • pro leničku

    mohu mit dotaz,kolik ti je??Ja jen ze asi vubec nemas poneti o tom co to znamena milovat!!!Tyhle ceny slovicka tady pouzivas jako slovicko ahoj...coz je podle me spatny..potom ta sslova uplne ztraceji svou hodnotu
  • Michal is the best

    Mišo,vyhraješ,si jednička!!!!!!!:))) Pa Zuza ,,Kreutz" a Lucka
  • Nemáš konkurenci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit