Přejít na výpis diskuzí

Michal Hudček

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyz neumi jezdit tak at na toho kona neleze kdyz je blbej tak je blbej
  • broucek

    jsi proste uzasnejjjjjjjjjjj
  • kůn

    Míšo litu ji tě jak si spadl s toho koně když sem to viděla chtělo se mi brečet a jak se smála ta fotografka si už v pořádku a na tvoje cd by měla být písnička save me
  • Pro Míšu

    Míša je moc hezkej a talentovanej kluk!Škoda jen,že není 2.českou superstar.
  • misa

    michal je nej!!!!!!!!!:-)
  • Michale, chtěla bych Ti popřát hodně úspěchů ve Tvém životě, protože Tě určitě čekají. Děláš na mě dojem obyčejnýho, upřímnýho,skromnýho a zároveň sexy chlapa, který má šanci se prosadit. Umíš okouzlit davy lidí svým úsměvem a líbezným zpěvem, mě jsi zaujal v TV už v předkolech, kdy jsi ještě sám neměl tušení, kam až v superstar dojdeš. Držím Ti palce a přeju Ti, aby se Ti vyhnuly další nepříjemnosti, kterých jsi myslím zažil už dost.
  • je supr

    ja bydlím v baraku s michalem a je vpohodě
  • Míša Hudček je strašně fajn a šikovnej kluk. Moc jsem mu fandila.
  • Míša je jednička
  • HUDČEK JE DEBIL

    HUDČEK JE DEBILNI BLBEC
  • WWW

    Jestli vás zajímá Míša, mrkněte na www.hudy.euweb.cz
  • Mrzí mě, že Michal vypadl. Pro mě byl nejlepší.
  • Míša je naše velká superstar, i když vypadl víme, že je nej. Teším se až vydá desku.
  • misanek

    kdybych se nepodivala nedavno na tv,neuverila bych ze si to ty.uz na ucnaku jsem se zamilovala do Vojty.je to tvuj dvojnik,ale nas vztah skoncil.kdyz jsem te zahledla,zjistila jsem,ze ze ty si muj super andilek,skoda ze te nemam pro sebe,ne kvuli vojtovi,ale kvuli tobe,znam te osobne a vim jakej ses,ses nej.............skoda zes to nevyhral!!!!!!!! míšánku muj!!!
  • Je fakt nejlepší

    Ahoj Michale.Asi se budu opakovat,ale pro mě jsi v letošní superstar opravdu nejlepší.Připadáš mi charismatický,upřímný,ale hlavně uplně normalní:)Tve CD si urcite koupim a myslim ze urcite vyhrajes!!!
  • Ahoj Michale!Tto léto jsem spadla taky z koně ale,nic sem si nezlomila.Od té doby,nevím proč,koně prostě miluju a jezdim na nich.Jezdim v Dolních chabrech,to je kousek od tebe.At ti to pořad zpívá tak krásně.Míša
  • super

    Hudček je Superstar! Písně od Queen - Save Me a Too Much Love Will Kill You byly NEJLÉPE odzpíváné v celé letošní SS!!!
  • Miso to co se ti stalo na koni me opravdu mooooc mrzelo a kdyz jsem to vydela bylo to hrozne,tak ti preju rychle uzdraveni,aby jsi to tam jeste vsem pekne nandal.jsi nejlepsi I LOVE YOU!!
  • seš dobrej

    spivaš dobře a mnel bis byt superstar
  • Míša je opravdu nejlepší co se týče zpěvu i vzhledu a doufám a přeju mu aby se dostal co nejvíš to jen půjde PS:hodně štěstí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit