Přejít na výpis diskuzí

Mauricio Ochmann

OSOBNOST 23.9.2011 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale hraje v telenovelo EL clon tak by jí mohli začít vysílat i u nás :)
    • Souhlasím, hraje tam i s představitelkou Mariny. Bylo by to super, kdyby to dávali i u nás ;-) Ti dva tvoří krásný pár :)
  • No jsem v šoku, co to tu čtu? Mauricio Ochmann už v Marině nebude hrát? No tak to je strašná škoda, tuto telenovelu sleduju jenom kvůli němu! Ach jo
    :(
  • je to hrozne,protoze sem se na to zacala divat az od pulky a zvykla si na cardonu ale pak kdyz sem se zacala na internetu divat od zacatku kde byl ochmann tak jsem si uz nemohla zase zvyknout na cardonu *9* *9* *9* *3* *3* *3*
  • Poprvé jsem ho viděla v seriálu Marina, který teď začal běžet na Prima Love a hned mě dostal. Je to nádherný chlap a ten jeho pohled, ty oči....něco v nich je, něco díky čemuž se od nich nedá odtrhnout. Snažila jsem se pátrat na internetu a najít o té telenovele víc, ale skoro nic jsem nenašla. Dívala jsem se na youtube na videa a našla v podání Ricarda Alarcona jiného herce. Bylo mi to divné, ale nakonec jsem u jednoho videa našla text, kde psali něco v tom smyslu, že představitel Ricarda Alarcona Mauricio Ochmann bude muset s telenovelou Marina skončit ze zdravotních důvodů a bude nahrazen jiným hercem. No byla jsem zdrcená. Nedovedu si představit v roli Ricarda nikoho jiného než Mauricia. A ten herec, co bude hrát místo něj je dost hnusný. Achjo...to je napytel. :( Vím, že některým bude to, co tu píšu připadat směšné nebo si budou myslet, že jsem blbá puberťačka(což nejsem), ale je mi to jedno. A za ty, co semnou budou souhlasit budu jen ráda.
  • dnes jsem se divala na Marinu a zděsilo mě že tam je jiny herec....ted to uz neni stejne jak předtim.. *9*
  • moc vás všechny zdravím a musím jen souhlasit, telenovela Marina prostě super, jen mne mrzí ten herec, škoda že odešel, jen ve skrytu duše si říkám a doufám že se v polovině třeba opět vrátí
  • Taky čekám že se ještě tnto herec vráti do Maríni strašně jsem si na něj zvykla a tenhle herec co hraje Rikarda se mi nelíbí jak Mauricio Ochmann
  • Já také sleduji Marinu, Marina je nejlepší. Mauricio je fakt nádherný herec, už je tam nový, kterého mam taky ráda, ale tadyten byl prostě užasnej :) Stejně mam nejrdaši Marinu a taky byla dobrá Adriana nebo třeba Matilda.... :)
  • Taky se mi libil ale byl nejspiš hodně nemocnej, tohle jsem našla o něm.

    Z kopirováno z wikipedie o něm v anglickém překladu.
    V 2007 rozhovoru pro španělské talk show Ochmann odhalil, jak byl na prahu smrti. Uvedl "Naštěstí Bůh mě vzal za ruku a dal mi možnost pokračovat vpřed." S odvoláním na jeho měsíc v léčebně Ochmann vyjádřil, že "Cítil jsem se, jako bych přišel do domu Božího, do bezpečného útočiště. Pro ​​mě to bylo jako znovuzrození.
  • Mauricio doufám že si to čteš je mi líto že jsi byl až tak nemocný *9*
    Je mi to líto a Cardona Ten seriál Marina Zbortil :(
    Ty jsi byl lepší! Marina se mi hodně líbila do půlky 18 dílu..Ale pak to bylo takové nic moc ty jsi se Sandrou byl pěkný pár! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit