Přejít na výpis diskuzí

Mauricio Ochmann

OSOBNOST 23.9.2011 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hola Ricardo,yo no entiendo por qué te fuiste de la marina *9*
  • Ahoj,film marina je nejlepší a žádný film ho nepřekoná *15* je to dobrý film kvůli tomu: 1.hrají tam ty nejlepší herci co znám *3* 2. jsou tam dobrý scény *1* a hlavně nechci aby jste ten film pomlouvali jasný *13*
  • Mauricio doufám že si to čteš je mi líto že jsi byl až tak nemocný *9*
    Je mi to líto a Cardona Ten seriál Marina Zbortil :(
    Ty jsi byl lepší! Marina se mi hodně líbila do půlky 18 dílu..Ale pak to bylo takové nic moc ty jsi se Sandrou byl pěkný pár! *14*
  • Taky se mi libil ale byl nejspiš hodně nemocnej, tohle jsem našla o něm.

    Z kopirováno z wikipedie o něm v anglickém překladu.
    V 2007 rozhovoru pro španělské talk show Ochmann odhalil, jak byl na prahu smrti. Uvedl "Naštěstí Bůh mě vzal za ruku a dal mi možnost pokračovat vpřed." S odvoláním na jeho měsíc v léčebně Ochmann vyjádřil, že "Cítil jsem se, jako bych přišel do domu Božího, do bezpečného útočiště. Pro ​​mě to bylo jako znovuzrození.
  • Souhlasím, hraje tam i s představitelkou Mariny. Bylo by to super, kdyby to dávali i u nás ;-) Ti dva tvoří krásný pár :)
  • je to hrozne,protoze sem se na to zacala divat az od pulky a zvykla si na cardonu ale pak kdyz sem se zacala na internetu divat od zacatku kde byl ochmann tak jsem si uz nemohla zase zvyknout na cardonu *9* *9* *9* *3* *3* *3*
  • Ale hraje v telenovelo EL clon tak by jí mohli začít vysílat i u nás :)
  • Taky čekám že se ještě tnto herec vráti do Maríni strašně jsem si na něj zvykla a tenhle herec co hraje Rikarda se mi nelíbí jak Mauricio Ochmann
  • moc vás všechny zdravím a musím jen souhlasit, telenovela Marina prostě super, jen mne mrzí ten herec, škoda že odešel, jen ve skrytu duše si říkám a doufám že se v polovině třeba opět vrátí
  • Každopádně je dobrý, nezvyk to je, ale už jsem si zvykla...
  • Ano je tonezvyk taky senaní dívam ale prý že v roce kdy se ten film točil se priznal ze bral drogy takze ho asi vyhodili newím ale asi se nevrátí *10* *10* To je ale nezvyk co? Prej od detství bral drogy twg bych do nho nerekla *11*
  • Já také sleduji Marinu, Marina je nejlepší. Mauricio je fakt nádherný herec, už je tam nový, kterého mam taky ráda, ale tadyten byl prostě užasnej :) Stejně mam nejrdaši Marinu a taky byla dobrá Adriana nebo třeba Matilda.... :)
  • No jsem v šoku, co to tu čtu? Mauricio Ochmann už v Marině nebude hrát? No tak to je strašná škoda, tuto telenovelu sleduju jenom kvůli němu! Ach jo
    :(
  • No souhlasím stebou mě je to taky líto že odešel je to na pytel ano není to už ono co bývalo škoda snad se tam zase vrátí ale zajímalo by mě co se mu stalo jaké zdravotní důvody a proč tam místo Mauricia museli dát takové hnusného dementa !! *9* *9* *9* *9*
  • ten herec, který je tam te´d jako rikardo alarkon tam bude už až do konce filmu.
  • Tahle zpráva mě strašně naštvala. Je to úžasná telenovela. Přesně už to nebude stejný jako před tím. Doufám, že se tam snad vrátí. Jinak souhlasim s Jančou.
  • vrati se zpet herec Rikardo ten pravy? novy se mi tam vuuubec neliiibi odpovezte prosim
  • všechny máte pravdu už to není ono s tím chlapem když to tam začali psát byla jsem strašně naštvaná doufám že to je jen krátký záskok *10* *9*
  • Souhlasím s tebou Jančo. Je to hrozné... Mauricio byl jedinečný a moc mu to v Marině slušelo... Přesně se hodil na tu roli i k Sandře (Marina).Větší blbost udělat nemohly... Nechápu to... Už to nebude ta telenovela, co bývala... Nějak se mi na to ani nechce už koukat, když tam není...Ztratilo to ten půvab... Achjo... Mrzí mě to, ale zajímalo by mě, jaké m ěl zdravotní potíže, když musel natáčení opustit... *10*
  • To je děs že vyměnily mauricia doufam že se tam ještě pak vratii ze je to jen zaskok

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit