Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    Ahoj Marti, moc krásně zpíváš a Týna taky. Jen by mne zajímalo, jakou navštěvuje Kristýna školu a kolik jí vlastně je. Předem díky za odpověď Hanka
    • Re: Dotaz

      Ahoj,sice už ti Martina odpověděla ale je to topic o ní. Mohla si se tedy zeptat rovnou Kristýny, buď na youtube nebo na faceboku, kde má svou fans page. Já Martinu a Kristýnu poslouchám už celkem dlouho a za sebe můžu říct, že tyhle holky mají před sebou velkou budosnost. Moc na nich oceňuji, že sou pořád samy sebou. znám holky co něco vyhráli, pak jim stoupla sláva do hlavy a myslely si že jsou největší hvězdy. *3* *3*
  • velikonoce

    Ahoj, přeji Všem krásné velikonoce a díky za pěkné komentáře, které mi píšete sem i na youtube :) Martina
  • Prosím tě moc

    Ahoj..Marti moc Tě prosím,strašně moc,mohla by ses mi ozvat na mail?asi nemáš čas a sem taky už asi nechodíš,ale jestli můžeš,tak se prosím ozvy,potřebuju se tě zeptat na něco,ohledně zpívání.prosíííím :)
    děkuji moc :)
    mail: cinemabizarre333@seznam.cz
    • Re: Prosím tě moc

      Ahoj Marti,jestli máš icq nebo skype tak mi ho pošli diky *4* *4*
      • Re: Re: Prosím tě moc

        Ahoj, promiň, ale icq ani skype nikomu nedávám. Mám jen pro rodinu. Ale snažím se odepisovat na youtube a nebo na svých stránkách na facebooku
        http://www.facebook.com/profile.p hp?id=1494932209&ref=name#!/group.p hp?gid=143435717863&ref=ts
        Martina
        • Re: Re: Re: Prosím tě moc

          Myslím, že Marťa omylem zadala jinou adresu facebooku :D
          http://www.facebook.com/group.php?gid=143435717863
        • Re: Re: Re: Prosím tě moc

          Aha to jsem nevěděla promiň *3*
    • Re: Prosím tě moc

      Ahoj, opravdu nemám mnoho času , ale občas na tyto stránky (i když jsem je nezaložila) juknu :). Pokud něco potřebuješ - napiš mi na mé stránky na facebooku http://www.facebook.com/profile.php?id=1494932209&ref=name#!/group.php?gid=143435717863&ref=ts . Ahoj Martina
  • jj

    Ahoj Marti,děkuji za nový klip.Super obrazová kvalita a zvuk to je jasnačka...no ale Tvuj cit pro dětičky tam v pořadu v pohádce mě uplně dostal do radosti fascinující...Díky díky díky. tvuj fanouš Zdenda *4*
    • Re: jj

      Ahoj, tak to jsem ráda, že se ti video líbí. A děti jsou super :D Takže i já díky :) Martina
  • dotaz

    Ahoj myslíš že by byl problém zazpívat na hradě při svatebním obřadu?
    Napiš díky tomode@seznam.cz
  • Martinka sluníčko :-)

    Moc krásnej hlas :-) Brána milenců nádhera :-) *4* *4*
    • Re: Martinka sluníčko :-)

      Ahoj, to je od tebe milé :) díky. "Brána milenců" byla taky jedna z prvních písniček, co jsem zkoušela zpívat :D Martina
      • Re: Re: Martinka sluníčko :-)

        To je hezká písnička a videoklip Brána milenců. A moc hezky zpíváš s Kristýnou.
        *4*
        • Re: Re: Re: Martinka sluníčko :-)

          Byla jsem v Europarku a hezky jste zpívaly. Děkuju,že si se se mnou vyfotila. *4*
          Ps:Napsala bys mi na email kdy budete dál v Europarku. Děkuju. Ahoj
          • Re: Re: Re: Re: Martinka sluníčko :-)

            Ahoj, jsem ráda, že se Ti naše vystoupení líbilo :) a až bude nějaké další vystoupení dáme upozornění na facebook na naše stránky :) Ahoj Martina
            • Re: Re: Re: Re: Re: Martinka sluníčko :-)

              Ahoj Marti,přaji Ti Veselé Velikonoce *4*
      • Re: Re: Martinka sluníčko :-)

        Ahoj mají pravdu že velmi pěkně zpíváš já bych se chtěloa zeptat kde si vzala ten mikrofon s tou sítkou nebo co to je pred nim děkuji *4*
        • Re: Re: Re: Martinka sluníčko :-)

          Ahoj, díky :D. Jinak ten mikrofon není můj. Je mého zvukaře :) Martina
  • nabídka vystupování

    Dobrý den, Martino, jelikož jsme na Vás nikde nenašel kontakt, zkouším to touto cestou.Jsme agentura, pořádá koncerty a vystoupení. Rádi bychom Vás angažovlai a připravili pro Vás i pro vaši kamarádku full vystoupení, něco jako koncert. Ozvěte se mi prosím na e-mail aby js,e domluvili podmínky, nebo na tel: 720 343 350.
    Děkuji. Novák Jindřich - Praha
  • horacy

    Jen tak dál

    Musím říct, že je vidět tvoje nasazení a nadšení do toho zpívání. Hlasový materiál určitě máš, tak určitě na něm dál pracuj. Hodně zdaru !
    • Re: Jen tak dál

      Ahoj, díky :D
  • shadower

    Ahojky... :))

    Ahoj Marti nebo Martino :D Nevím jak se ti líbí tě oslovovat :) No, moc se mi líbí tvůj hlas a videoklipy jsou úžasné... Taky mě baví zpívat, no ale na tebe vážně nemám :D Fakt, seš úžasná, tak ať to vydrží! ;) Moc fandim!!! :))
    • shadower

      Re: Ahojky... :))

      Chci se zeptat, můžu ti někdy napsat Marti přes youtube? Jestli to nevadí, seš úžasná a tak bych se chtěla trochu poradit o zpívání a tak, nebo jestli máš email... ale to mi sem asi nenapíšeš no... jestli by to šlo, ale to je JEN PRO PRAVOU Martinu Černou! Jen ta je nej. s jinýma ne... jako myslim s nějakýma co se tu vydávaj za někoho atd... no, nevím jestli sem ještě napíšeš, ale snad jo... alespoň v to doufám... :)
      • Re: Re: Ahojky... :))

        ahoj díky :D klidně napiš na youtube :) Aspoň si budeš jistá, že jsem to já :) Martina
        • shadower

          Ahojky... :))

          díky ;D
  • otázka

    Chtěla bych se jen zeptat jakou roli jsi měla v ordinaci v růžové zahradě??? *13*
    • Re: otázka

      Ahoj, jen takovou epizodku. Objevila jsem se ve dvou dílech . (Měla jsem matku, která zrovna na mě neměla mnoho času, protože ji byla práce tak trochu přednější a operovali mě slepák), ale to už je dva roky zpátky :)
      • Re: Re: otázka

        Zdravím,
        můžete mě prosím kontaktovat, nebo dát mi na mail nějaký kontakt na případné vystoupení případně tam rovnou napsat podrobnosti.
        Díky.
        Zdeněk *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit