Přejít na výpis diskuzí

Martin Trnavský

OSOBNOST 3.5.2007 
204 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je skvely

    Martine,ordinace bez Tebe by me vubec nebavila. *14*
    • Re: je skvely

      V Ordinaci si nej *14* *14* *4*
    • Re: je skvely

      Miluji tě!!!!!!!!!Ordinace je nej jen kvůli tobě! *14* *14* *4* *14*
    • Re: je skvely

      Miluji tě v ordinaci i v pravdě.Ve škole hrajem na ordinaci já jsem ty *14* *14* *4*
  • je jednicka

    myslela jsem ze uz ordinace bude nic moc ale diky charismatickemu herci je zas na co koukat.

    *4* *3*
    • Re: je jednicka

      jo je v Ordinaci nej Honzu Hakenu (Martina Trnavského(Miluji! *14* *14* *4*
  • bobíšku

    heej já nejsem bulimička ty jedna arachnofobičko už si stím tvojím fujkáčkem obtížná víc než komáři a to je co říct protože já je nejsnáším a ty mi už piješ krev heeeeeeee *16* *8*
    • Re: bobíšku

      Kasi ty jsi asi často na kasi co?!
  • Martin

    Stejně nejlíp vypadá ve skutečnosti a naživo! *1*
  • Sex, drogy, rockenroll

    Včera jsem shlédla v divadle bolka polívky představení sex, drogy, rockenroll a byl jste vážně skvělej! jen tak dál, hrejte v čem uznáte za vhodné a nevšímejte si reakcí protivných závistivců. jste fakt dobrej a sympaťák *3* , zdraví anna z brna
  • souhlas

    Souhlasím, že pan Trnavský je moc sexy muž. Nepochybně je to věk, který u něho znamená plus, protože nám dámám se líbí zralí muži:-)
    krásnej hlas
    • Re: souhlas

      je neeeeeeeeej *14*
    • Re: souhlas

      *14* *14* *4*
  • Martin Trnavský

    Martin Trnavský je nejhezčí muž na světě. *14*
    • Re: Martin Trnavský

      držím palce at ti to vydrží s bárou munzarovou!!!!!!!!v ordinaci vám to sluší(slušelo)a na veřejnosti určo také!!!!!!!!!!!!!!!!!§ *3*
    • Re: Martin Trnavský

      jj je *14* *4*
    • Re: Martin Trnavský

      No 2.6. jdu do Branického divadla na kosu,tak uvidím co je na tom pravdy,že je Martin nejhezčí muž na světě.Tak potom dám vědět,mrknu i do hlediště. *3*
  • vzor

    je to můj vzor do života *4* *4*
  • aaaaaaaaach

    Jen kvůli němu 2x týdně usedám k televizi a nemůžu si nenechat ujít jediný díl. Aaaaaaach..... *8*
  • Příjemný muž!

    Ahoj Martine, nepatřím k těm náctiletým slečnám,co po Tobě bláznivě touží....ale jsi moc sympatický chlap, s milým úsměvem, hezkýma očima - skrátka fešák s velkým "F" a navíc...je radost se na Tvoji postavu dívat v televizi, v poslední době nejvíce samozřejmě v Ordinaci 2 ! Sluší Ti to! Nečekám odpověď, ani cokoli jiného, ale jen bych ráda, abys věděl, že na světě je spousta lidí, kteří tě mají z TV rádi, mají Tě oblíbeného a mezi nimi je i spousta žen, které v Tobě vidí stělesnění pravého Muže! Měj v život hodně štětsí a ať se Ti vždy daří! :-) Lucka z Kladna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit