Přejít na výpis diskuzí

Martin Trnavský

OSOBNOST 3.5.2007 
204 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elisenka

    ...

    Ahooj !!
    Tak jsem se koukala na ten 2.díl...
    Je to docela síla...Jak po sobě koukali !
    No mooc jim to spolu s Bárou v ordinaci slušelo !!
    Ted ho budou mít ve slovenské za ředitele x((((( *9*
  • MT

    Vášnivé oči, to je to,co se mi na něm líbí... *4*
  • millagros115

    Ta podoba

    Teď jsem se vrátila z prázdnin s Brontosaurem..jeden vedoucí tam bylů martinovi děsně podobnej.....................4 dny jsem pochybovala, že je to Zdeněk, za kterýho se vydává.................... *1* *1*
  • Nádhernej chlap

    A je tak hezkeeej... *14*
    • Re: Nádhernej chlap

      *14* je neeeeeeeej
  • metrosexuál

    Chtělo by se to více věnovat herectví než posilovně *10*
    • Re: metrosexuál

      to je snad jeho věc čemu se věnuje pochybuji že ty máš tak vypracovaný tělo
  • Vrátit

    Tyvole jsou to debilové ty slováci protože
    si nenašli jejich Honzu a vzali nám našeho... *9* *9*
  • Smutek

    Hele lidi koukněte se na nově na internetu na nova.cz na druhej díl je tam 1setkání honzi a pavli jo a pak na díl 86 a je to divný...ale skuste to
  • narozeniny

    Milý Martine
    Přání k narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • co si myslím o trnavském

    No teda mě se vůbec nelíbí i když jak tady jedna holka psala má určité charisma (Gerard Butler má větší o moc), i tak se mi vůbec nelíbí je prostě blééééé. Teď vedle mě sedí má spolupisatelka, která si myslí, že je úžasný a já se s ní asi začnu hádat protože není, ale myslete si co chcete máme na svůj názor nárok (stejně je fůůůůůůůůůůůj)!!! *9* *13* *13* *1* *14*
    • není je božskej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14
  • trnavský

    Drahá Siko nejspíš nevíš co znamená slovo charisma tak já ti to vysvětlím---je zvláštní dar Ducha svatého;mimořádné schopnosti, zejm. působení na jiné lidi. Myslím že se teď schodneme že toto to tvoje potrhdílo nemá kdežto můj miláček ano. dál co žes to tam ještě psala??? jo že je k sežrání dost pochybuju já bych po něm asi zvracela a pokud jde o tu tvoji čepici tak je fakt hežčí než ta zrůdka trnavský (já doufám že si to přečte *14* *4* *1* ) to je asi tak všechno přeji ti krásný den Kasi
    • Re: trnavský

      *3* je nej Trnavský!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit