Přejít na výpis diskuzí

Martin Stropnický

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Stropnický je po delší době člověk, který na svém postu neškodí.
    • Ale také nepomůže.............
    • Taky si to myslím. Není to žádnej tlučhuba jako většina ostatních. Nebyl by to možná špatnej prezident. Jazyky ovládá, v cizině se taky docela pohyboval, naprovázají ho žádné aféry. Pokud by kandidoval, myslím, že by měl u rozumných lidí šanci.
  • Pane Stropnický myslel jsem si , že jste chlap , ale bohužel jse se spletl. Není Vám blujno sloužit Stébakovi a člověku, který patří k tomu nejhoršímu, co naše politika zplodila ?
  • Vážený pane ministře, vzhledem k tomu, že jsem v armádě strávil celý svůj aktivní život, chtěl bych Vám popřát hodně úspěchů ve Vaší práci. Ale prosím Vás neobklopujte se za první poradcema, kteří mají 30 let a možná i mladšími. Armáda není už to co bývala, každý s prominutím blb ji považuje za zbytečnou, Ale to by byla delší diskuze. Armáda prochází rekonstrukcí již 25 let a pořád to je málo. Věřím, že si s tím poradíte a především přemýšlejte o zahraničních misích, coý si myslím, že je pro nás nesmysl.Nechtěli to po nás Rusové a tak proč lezeme Amíkům do pr.... Dalo by se o tom docela dlouho diskutovat a myslím, že by se našlo racionální řešení!! Možná to nebudete číst, ale kdyby náhodou, tak se zkuste zamyslet nad tím, co tady je!
  • Já Vám fandím, ale neobklopujte se poradci, kteří mají 30 let i méně. Naše armáda prochází rekonstrukcí již 25 let a pořád není konec, protože je to banda blbců, kteří to dělají! Celý svůj aktivní život jsem dal armádě a něco o tom vím. Tím se nechci podbízet. ale jenom se připomenout. Aby ti mladí. kteří to myslí vážně byli spokojeni a plnili úkoly bez problémů a s chutí.
  • Pane Stropický, mám Vás docela ráda, ale s Kateřinou jste to na ministerstvu přehnali, ještě si to rozmyslete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit