Přejít na výpis diskuzí

Martin Stropnický

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Stropnický !
    Před mnoha lety s vyznamenáním absolvoval náš občan West Point a nikdo zde pro něj svého času nenašel v armádě uplatnění. Nevím,kde je tomu člověku konec a pravděpodobně je už dávno v USA, ale pokud je na zdejším perimetru, pak k jeho k jeho využití velmi hlasitě volám. jz.aktivity@seznam.cz
  • Pan Stropnický má jedinečnou šanci dokázat, že naopravdu nastoupila nová garnitura. Stačí zrušit pronájem Gripenů. To není jen ušetřených 16,5 miliardy, ale další spoustu peněz na provoz a na platy personálu, které nejsou tak úplně zanedbatelné. Musí mýt však odvahu se postavit všem těm , kteří z toho mají profit.
  • Váš vstup do politiky z Vás leda udělá dalšího nepopolárního blbce z řad politiků.
  • Když jsou ve vlade a na ministeskych postech herci,tak není divu,ze je nase země na tom tak jak je.Je to taky jenom divadlo.Kazdy svec by se mel drzet svého kopyta.Ja jsem vyucena prodavačka a taky nejdu pilotovat letadlo nebo vyucovat na vysokou skolu.Kazdy musí tomu co dela alespoň trochu rozumět aby mohl odvádět dobrou praci.Reknete mi někdo co se to stalo s naší krasnou zemi?Co se to stalo s nami obyčejnými lidmi?Jenom na to divadlo koukáme a mlčíme.
  • souhlasím pan ministr ma pravdu cítim to stejně
  • Vše nejlepší k svátku
  • Je vhodné, ale i důležité podpořit Vaše přesné a skutečně, i v době již třetího tisíciletí, odvážné pojmenování diskutovaného příspěvku pane ministře. No a je logické, že nejen nesoudní jedinci, ale ani ti kluci z plakátů (poslanci, senátoři), už jenom z principu je nemohou pochopit ani přijmout, i kdyby bylo, jestli to vůbec jde tak říci, "několikanásobně pravdivé" a umocněno námi, co jsme dřívější dobu nejen žili. O "objektivních novinářích, sdělovacích prostředcích" nemluvě. Těm už ani nepomůže, přisuzovat jim jakékoliv přísudky a hodnotit jejich hloupé, ohrožující komentáře.
    Vedle těchto "spravedlivých" jsou, i když pouze jedinci, další křiklouni, kteří pokaždé, i když tomu nerozumí, napadnou na Vás vše, co třeba ani nemáte, nebo i to, čím ani nevynikáte.
    Souhlasím s Vámi i v té části, že není se za co, ani komu omlouvat. Ti v tom NATU, to přece od těch co křičí a napadají Vás, totiž dávno pochopili, i kdyby, ta Vámi vyslovená pravda nebyla Vámi vůbec vyslovena !!!
  • good

    pane stropnicky mete vazne pekneho syna sem do nej zamilovana ale rikam si je o sedm let starsi nez ja to by asi enbylo to prave orechove *4*
    • je úpe boží.já ho taky hrozně chci.sice se jmenuji evžen,ale jak bych mu tu skulinku vylískal. PROBERTE SE DEMENxTI!!!
    • Re: good

      chci jenom řict že je to pravda matěj stropnický je moc hezký kluk a hlavnme sem se divila jak může hrát ve filmu máj no já bych na nej tipla hrát filmy nez kandidovat za stranu zelených no proste good moc se mi líííííííbíííí že božíííííííí.tak hodne stesti mateji at se ti dariiii.ps.doufam ze nejsi vdaný máš klidne místo u me........!!! *14*
  • drhouse1

    Martin navždy

    Ahoj Martine,je to let kdy jsme se poprvé potkali-Vrbno pod Pradědem,a pak naposled na Václaváku.Chci Ti jen popřát k narozeninám hodně štěstí,zdraví,úspěchů a mám nápad:co kdybychom se třeba zase sešli a dali kafe.Moc rád Tě uvidím tak se ozvi Radek-607792806
    • už je na tebe celý žhavý,ty hňupe!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit