Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Manson

OSOBNOST 31.12.2006 
364 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ohh. no nic. vidim ze tady ma asi nekdo problem se ctenim. to je fakt uz zoufale..
  • Presne tak!! Manson nema konkurenci... vy z vas co dupete do jeho vzhledu ze podivejte na sebe a trochu se zamyslete.. nevypadate o nic lip.
  • hej lidi nechcete koupit triko Marilyn Manson,takový to BE OBSCENE.Origoš né žádný vietnamci.za 300,-. t.remes@email.cz
  • Je to ten nejlepší spěvák co znám.
  • ...

    ...hm, na mne působí velmi sugestivním dojmem, image se mi líbí, ale vlastně bych ji neměla soudit, nebotˇje to snad už to jediné, v čem můžeme být svobodní-rozhodně proto nesudťe...STRAŠNĚ ráda bych šla na koncert, ale zároveň bych se bála určitých "existencí", které si špatně vykládají jeho názory a berou ho za jakousi modlu...právě mám puštěno DVD Lest we forget:)..
  • marilyn manson je moje největši laska
  • Je super!!!
  • fifinka
  • Marilyn je supér!!!!!!!!!!je v něm něco děsně přitažlivýho.
  • Zpivat neumi, kapelka vcelku nic moc, obrovska komerce... ale je to jedna z nejhustejsich osobnosti v tyhle oblasti. Presne vychytana image a kontroverze dokazaly, ze popularita svyho casu daleko predcila treba i takovou Nirvanu a to uz je co rict. A kdyz si tohle vsechno odmyslite a poradne si uvedomite, o cem ze ta jeho tvorba vlastne je, nemuzete nez z otevrenou hudbou cumet. Teda jestli nejste zabedneny idioti plny predsudku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit