Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Manson

OSOBNOST 31.12.2006 
364 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co byste chtěli??

    Já jsem docela jeho fanda, je to Frajer s velkým F, ale poprví, jak jsem ho viděl, tak jsem si řekl, že to je nějaký cvok, měl jsem od něj pár videoklipů a nejlepší z nich byl Sweet Dreams a Tainted Love... První jsem to bral podle vhledu. A pak podle písniček.... Jeli tu některá, která taky ráda Mansona, a je z UL, Prahy, Loun a nebo Žatce, tak ať napíše, ju??
  • Manson je úrofesí novinář,takže ví jak na sebe upozornit.Vypadá a chová se jak kretén,ale stejně ho mám rád,má dobrý písničky.
  • Jojo, Manson je super... moje platonická láska :) už pár let...
  • *1*

    je to super spevak ..a hlavne ta hudba je super ...zeru ho
  • Je fakt dobrej...

    Marylin Manson je fakt skvělej....Líbí se mi jeho klipy,a taky jak zpívá.....Jsem jeho velká fanynka.....A těm kterým se taky líbí vzkazuju at mi písnou na maila....Petruška
  • Marilyn

    zkuste si přeložit jeho texty. Je to vzdělaný člověk, který ví o čem zpívá. Jste ubozí, že soudíte povrchně podle vizáže!
  • je best

    Neni nikoho lepsiho,pro me ne.Je to skvelej zpevak,jeho muzika ma neco do sebe. Je v ni neco,co je uplne skvely.. MM dela uzasnou muziku!!! Je to osobnost-je svuj. Kouknete se do zrdcadla- nemate nahodou stejny triko jako sousedka a uces jako milion dalsich? To on si rict nemuze! Je jedinecnej! Je originalni! Je neobycejnej a jestli nekomu vadi jeho image tak je to desnej trouba,debil. Lidi chapejte vsechno nemuze bejt stejny ! Ja jsem zastance toho nazoru ze co je originalni je nejlepsi.. Kdyz ja vypadam tak jako snad nikdo jinej vite jaky to je krasny dyz si vas lidi prohlidnou kritickym pohledem od hlavy az k pate? Kdyz babka jedouci po chodniku skoro spadne jak to s ni otrese? To je uzasny..nejlepsi.. Ne ze bych napodobovala mm ale co je originalni,je best!
  • wtf? se podivej na jine fora o mm. tady chodi jen same lamy.
  • tt

    no jak vidim tak tohle forum docla upada. sami debilove.
  • Nema nekdo nejake plakaty s mm?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit