Přejít na výpis diskuzí

Marek Vašut

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • =D

    Sem myslela , že mě šlehne dneska =D Jdu si takhle nakupovat a proti mně kdo ? Marek Vašut v brýlích =D Jinak super herec =)
  • vzkaz

    Ahoj Marku.Budu stručný i když by to bylo na velmi dlouhé povídání.Není dne,kdy se mne lidé zcela pletou s Tebou a to za den několikrát.Jak v Praze v Brně,tak prostě všude.Bylo by tedy možné se nějakým způsobem sejít,nebo si třeba zavolat a dát si schůzku po telefonu?Píšu proto,protože dnes jsem v Praze s tím měl velmi příjemné ale i trošičku nepříjemné problémy.Děkuji předem za odpověď.Jirka dám zatím email:jiri.vavrin@email.cz
  • marek

    awojte marek vasut je najlepsi chalan na svete strasne ho milujem
  • Blahopřání

    Právě nyní kdy jsem našla chvíli klidu,jsem zjistila,že jste měl narozeniny.Chtěla bych Vám popřát hodně štěstí,zdraví a mnoho úspěchů ve Vaší práci.
    Dělí nás od sebe 3 dny,8.5.budu mít narozeniny ale moc se na ně netěším,ostatně jako každý rok.K oslavám žádný důvod a tak tento den opět proběhne jako každý jiný den .Závidím Vám,že jste dokázal překonat svá úskalí,mě se to bohužel nedaří.
    Přeji Vám ve Vašem životě jen to nej nej nej *4*
  • otázka pro p. Vašuta

    co očekáváte v budoucnu a jak probíhal váš život po filmu román pro ženy??? Změnil se? Nebo by jste řekl že užjste proti popularitě imuní????????
  • žmurk

    Ahoj Marek! dufam ze nevadi ked ti budem tykat aj napriek tomu,ze si o par mesiacov starsi od mojej maminy,no na toto staci ked si spomenies na Pazouta *3* ,ale pokial ti to bude vadit hned to napravim. Obdivujem ta nie preto ze si chlap,chlapov sa mota okolo mna milion,ale preto,ze si fantasticky herec a aj napriek svojmu veku mas v sebe iskru a to ma velmi malo ludi,teda asi som dost narocna... Som z SK,teda ak nemas nic proti slovakom,rada by som s tebou z casu na cas prehodila par pismenok,neboj nie casto, aj ja mam malo casu a ten je drahy... Nechcem od teba sex ani peniaze,len trosku tvojho ja. myslim,ze si budeme rozumiet, myslim ze si stejna mrcha ako ja *5* pa a žmurk
  • sympaťák

    Marek je charismatickej člověk. Jako herce ho mám taky ráda. *3*
  • skvělej herec

    *4* Vašut je prostě umělec všech filmů...a vyrovná se i Rodenovi-dokáže zahrát jak baviče v komedii,tak i detektiva se smrtelně vážným výrazem v kriminálce *3* má moc dobrej hlas-fandím mu *3*
  • Gratulace k narozkám

    Marku přeji Vám všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hodně štěstíčka a spoustu krásných rolí. *4* *4* *4*
  • Ahoj, já se taky přidávám a k dnešním narozeninám přeji hodně štěstí a zdraví. Taky patřím mezi lidi, kteří již řadu let obdivují Marka Vašuta. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit