Přejít na výpis diskuzí

Marek Eben

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pán Eben, mám Vás veľmi rada.Sledujem Vaše rozhovory "Na plovárně", ktoré vediete perfektne. Som Vami nadšená . Vždy pri Vašich vystúpeniach v TV naberám vnútornú pohodu. Ste proste jednička.
    Prajem Vám veľ zdravia, optimizmu a veľa zaujímavých ľudí k rozhovorom. *3*
  • Vážený pane Marku,
    velice si Vás vážím. Po uveřejnění, že bude volba hlavy státu volena přímo občany jste pro mne a řadu mých přátel osobnost, která by mohla stát v čele našeho státu. Domnívám se, pokud by jste našel odvahu do kampaně vstoupit, nejednalo by se o žádnou recesi. S pozdravem se těším na Vaše rozhodnutí.8
  • Dalibor-77
    Skvělá osobnost...
  • Milý Marku, mám Vás strašně ráda, máte příjemný hlas a jste ten nejlepší a nejserióznější moderátor, který se na obrazovkách objevil. Strašně ráda bych Vás chtěla poznat osobně, jste slušný člověk. Mějte se hezky a přeju Vám do nového roku hodně lásky, štěstí, zdraví, spokojenost a úspěchy jak osobní, tak pracovní.
  • Pane Ebene, Váš skutek se zakoupením dvou koz do Afriky je chválihodný, ale jestlipak víte, že právě kozy jsou příčinou rozšiřování pouště v Africe. Spasou všechno zelené a dokáží lézt i po stromech, takže důsledek je nasnadě. Ale jinak Vám fandím, jste skvělý.
    Jiří Moskal
  • Dobrý den pane Ebene,
    z celého srdce všechno nejlepší k Vašim dnešním narozeninám, hodně zdraví, štěstí, pracovních i osobních úspěchů a veselé a spokojené Vánoce Vám i Vašim blízkým přeje Jitka
  • ara
    Všechno nejlepší! *4* Hodně zdraví, štěstí a chuti do života. Ať se Vám jen hrnou dobré nabídky a my máme tam větší možnost Vás vidět v TV nebo poslouchat poslouchat Vaši hudbu. *2*
  • Pane Eben,jste frajer!Jen víc takových Čechů jako vy,jsem na vás hrdý!ZVás bych kandidoval na prezidenta a né toho pana arogantního!
  • Re: Re: Marek Eben

    Vážený pane Zika, nejprve, prosíme, uhraďte Vaše dluhy! Bližší informace na www.registr-dluzniku.cz. Děkujeme.
  • Droga

    Vážený pane Marku,
    nevím, jestli se dostanete k tomuto počtení.Tak pro případ, že jo.
    Musím Vám sdělit, že když jsem na dně, nedávám si ani drogy, typu LSD,ni alkohol,ale Vás.Dávám si Ebena. Jste moje duchovní droga,a ať si počtu v "Plovárnách", nebo koukám na Anežky, či Vás chytím v TV, vždycky jste pro mne povzbuzením. Nevím, čím to je,ale je to tak. Jsem na Vás naladěná.Tohle není vyznání lásky, jsem staršího vydání.
    Nicméně, kdyby byla většina lidí na naší zeměkouli alespoň podobných kvalit jako Vy,bylo by lépe.
    Tak hodně optimismu a síly.
    Fanynka ( zní to hrozně takhle napsané,skoro jako Fifinka). *3*
  • derrickbarry

    MÁ PRÝ PROBLÉMY S VÁHOU...

    ..A PROTO KOUŘÍ !!!!! *15* *13*
  • přání

    Milý Marku
    Také se připojuji ke gratulantům.
    Všechno nejlepší k narozeninám!
  • Narozeniny

    Chci se přidat ke gratulantům.Marku Ebenovi je dnes 53 let.Dobrý byl například ve Star Dance nebo v O poklad Anežky české.Koupil jsem knihu s ním babičce letos k Vánocům.Ještě jednou gratuluju.
  • Re: filmografie

    Proč to nepřidáte do úpravy životopisu a dáváte to do diskuze.
  • filmografie

    Filmografie
    Kamarádi (1969, 1971), role Válečka
    O líném Honzovi (1977)
    O statečné princezně Janě (1978)
    O chudém královstvíčku (1979), role Vendelína
    Nevěsta k zulíbání (1980)
    Chudák muzika (1981)
    Tvář za oknem (1985)
    Pohádka bez konce (1986)
    Kam doskáče ranní ptáče (1987)
    Balónová pohádka (1987)
    Překvapení pana Milberryho (1988)
    O princi Bečkovi (1988)
    Kocourkov (1991)
    O třech stříbrných hřebenech (1991)
    Zálety koňského handlíře (1991)
    Náhrdelník (1992)
    Ruská ruleta (1994)
    Hospoda (1996) - sám sebe
    V centru filmu - v teple domova (1998)
    Láska? (1998)
    Osudy hvězd: Váleček (1999)
    Na plovárně (od 1998 dosud)
  • Re: Marek Eben

    Příjemný den přeje Josef Zíka

    Vážený pane Eben, potřebuji si s Váma domluvit krátkou schůzku. Pro mne je to
    dost důležité. V případě, že to bude možné,
    tak mi dejte věděk. Kde a kdy by to mohlo být, to záleží především na Vás, děkuji.
    Bydlím v Plzni. Můj tel: 605766984
    Jsem Váš stálý fanoušek.
    S přáelským pozravem Zíka
  • nenapodobitelny

    VAZENY PAN EBEN,ANI NEVIEM AKO SOM SA PREKLIKALA NA TUTO STRANKU,ALE ASI TO TAK MALO BYT,ABY SOM VAM VYSLOVILA TOUTO CESTOU MOJ OBROVSKY OBDIV K VASEJ OSOBE.STE SKRATKA JEDINECNY A NENAPODOBITELNY V TOM,CO ROBITE.ROBITE TO S NEVTIERAVOU NOBLESOU A LAHKOSTOU.PRI NEDAVNOM ROZHOVORE S ANTONIOM BANDERASOM VO VASOM PROGRAME NA PLAVARNI TEN TIEZ SPOMENUL,ZE PRI NATACANI V STUDIU VLADLA ZVLASTNA UVOLNENA A Z MOJHO POHLADU AJ MAGICKY DUSEVNA ATMOSFERA.VERIM TOMU A VIEM SI TO ZIVO PREDSTAVIT.ZELAM VAM VELA SPOKOJNOSTI,ZDRAVIA A POKOJ V DUSI.
  • Marek Eben

    Milý Marku
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví.Tobě a tvé ženě
    hezké vánoce a Vaším nejbližším
    přátelům. *4*
  • hellraiser

    Re: Hello,

    Lidi, proboha, prestante uz konecne pouzivat ty Google Translatory a podobne...vzdyt kdyby si to Marek (jakozto zdatny anglictinar) precetl, tak mu hruzou vypadaji vlasy... *8* *8* *1*
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_4000kuru@yahoo.com. ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.

    Ahoj,
    Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
    Cítím se nám může stát zápasy (tessy_4000kuru@yahoo.com.) Je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
    (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
    Hezký den.
    Váš v lásce tessy kuru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit