Přejít na výpis diskuzí

Marek Eben

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marek Eben je inteligentní ale není na takové úrovni jako Donutil nebo Roden.

  • Marek Eben je nejlepší český moderátor a velmi inteligentní a chytrý člověk.

  • Děkuju,že jste Bureše oslovoval ....v demisi.Protože on je v demisi.Novodobý inkvizitor a diktátor.Nejsme pražská kavárna,ale chrudimská a pardubická.Moc zdravím pane Marku.
  • Nechte se zvolit prezidentem ČR děkuji.
  • Vazeny Marku. Pani Sipkova vypadla ze SD protoze je profesional-aerobic a tanec jsou si vic nez blizke. Vyspele publikum toto vycitilo a radeji bude podporovat toho co vari cely zivot nudle. Pozor na dalsi vybery.Diky a zvazte kandidaturu na prezidenta- to je teprve tanec.
  • Pan Jarda má pravdu, protože poslouchat ČT je humus, který si platíme z poplatků. Pan Eben je špatný zpěvák.
  • Pane Ebene, preji Vam k narozkam hlavne zdravi a pohodu.Jste fenomen v moderovani, nikdo na vas nema.Vazim si Vas jsko velice usluzneho, ochotneho, dobrosrdecneho cloveka.Kez by vsichni chlapi byli jako vy.Zdravim
  • Pane Jiří, je jasné , že vůbec nevíte o co v tomto hodnocení jde. Náš národ není vadný, jak píšete, ale právě naopak. Toto je bojkot ČT, a jakýsi protest ohledně lží a nepravd , co nám denně tato (placená TV občany našeho státu),servíruje jak na podnose. Nevím, zda-li sledujete zprávy ČT, myslím politické a jaký na ně máte názor. Je vidět, že je ještě stále dosti lidí, co tomu věří. Těmto bych chtěl proto doporučit, najít si na netu nějaké nezávislé weby a porovnat a zamyslet se nad tím. Věřte mi, je jich dost a výběr je díky bohu bohatý.
  • Pane Ebene, Star Dance se nám velice líbí, až na hodnocení p. Pavláska. To, že je náš národ trochu vadný, je patrné z počtu jemu zaslaných SMS. Z posledního hodnocení poroty se zdá, že začíná ujíždět také.
    Jako poznámku: Chci kladně hodnotit zařazení vozíčkářů do programu. Úžasný počin. Moje dcera, která je zdravotní sestra, částečně pracovala v ústavu pro invalidy na vozíku Betlém v Kloboukách. Když se před 20 lety vdávala, tak jsme na svatbu pozvali i vozíčkáře s tím, že budou také tancovat. Neuměl jsem si to představit. A oni asi také ne. Pro obě strany to byl úžasný zážitek.
  • Nechápu,jak může,člověk jako vy,moderovat tak špatnou komedii,jako je star dance.
  • Pan Eben je velice chytrý a sečtělý člověk.Mám rád pořad na plovárně.Hodně štěstí Marku..
  • Pan Eben je velmi fajn člověk, líbí se mi jeho pěkně udělané písně (nejraději mám Folkloreček)a kdo proti tomu něco má tak, ať si trhne nohou *3*
  • pane ebene ste sikovni clovek a poctivi peclivi umite se dobre starat o svou rodinu a hlavne o svou manzelku

    preju vam hodne stesti a zdravi v novem roce 2015

    je mi 8 let *4*
  • Pane Ebene,jsem velký příznivec herečky Jacqueliny Bissetové,nahrál jsem si váš pořad Na plovárně když byla Vaším hostem.
    Posledně jste ve Vašem pořadu tvrdil,že prý jsme se nikdy neměli tak dobře jako dnes,já si myslím jak kdo,někteří mají nakradené miliardy,jiní namají ani kde bydlet!
  • Jeho první role byla Váleček v Tv seriálu Kamarádi.Byl to velice oblíbený a populární seriál. Mnoho lidí si napamatuje jméno pana Marka Ebena a nazývají ho Váleček.
  • Vážený pane Ebene,chcete-li pěkné ortopedické boty, zavítejte za panem
    Stanislavem Túmou.Praha - Kunratice, Pod Betání 10, tel. 244 911 405.
    Podrobnosti na stránkách BOTY NA MÍRU.
    Já osobně si boty nakreslím a pan Tůma mi je podle toho mého
    návrhu zhotoví. Moc Vás zdravím Blanka B
  • Važený pane Marku Ebene,
    v posledním pořadu StrarDance jste zaměnil dva pojmy: pojem baník, který jste použil, se používá ve slovenštině a do češtiny přeloženo rovná se horník. Ve slovním pojetí, které jste použil, mělo být místo baník, použito slovo hutník. Ti obsluhují vysoké pece. Jinak vše OK, líbí se mi celý pořad i Vaše komentáře. S pozdravem Mgr. Jiří Andrlík, středoškolský profesor chemie-geologie.
  • Pane Eben
    Pčed Vámi smekám!!!!Vás by si měli naši politici vzít za příklad.
    Děkuji Vám DarinaJ23
  • Dobrý večer pane Eben.
    Dnešní večer(a ne pouze dnes), sleduji pořad na bázi charitativní pomoci postiženým dětem .
    Vy , jako moderátor jste jednička ,(O TOM NENÍ POCHYBY) a jediné , co mne a také mnoho mých ostatních přátel mrzí , že u těchto pořadů s dárcovskými SMS , které posílají i jiní občané , kterým také není lhostejné , jak žijí postižené děti a jejich nešťastní rodiče , kteří mnohokrát nemají na základní pomůcky pro to , aby jejich děti žili aspoň trochu slušně , profituje zase jen operátor , který tuto službu zprostředkovává !! Vždy , když vidím , že z dárcovské SMS jde pouze 27 Kč pro postižené a plné 3 Kč !! si operátor vkládá do své vlastní kapsy za poskytnutí této služby, tak mě bere amok.
    Úplně přesně se to hodí na dnešní text , který Tomáš Hanák uvedl v dnešním klipu , že to je vlastně vše jen pro " prachy " . Je možné , že jsem si to vyložil jinak , ale já ten dojem osobně MÁM a právě proto jsem NIKDY neposlal žádnou dárcovskou SMS z důvodu toho , že operátor místo toho, aby předal veškeré dárcovské peníze postiženým , pro které je tento pořad určen ,se sám pakuje na neštěstí druhých !!!
    Když pošle dárcovskou SMS např. 1 000 000 slušných lidí , tak operátor (aniž by hnul prstem) má v kapse 3 000 000 Kč !!! Ne , že bych mu to nepřál , ale již tak operátoři bohatnou na svých monopolech , který si sami vytvořili , protože jak známo - " bez spojení - není velení " a jsou si toho velmi dobře vědomi .
    Až pojede na obrazovce text , že celý obnos z dárcovské SMS PŮJDE pro postižené , pro které jsou tyto pořady určeny , tak nebudu váhat a pošlu třeba 5 SMS , protože budu vědět , že peníze , které tímto způsobem posílám postiženým , se do poslední korunky všechny předají na tyto postižené děti a že na tom nebohatne operátor , kterému by se nějakým způsobem ulevilo např. na daních za zprostředkování těchto poskytnutých služeb .
    Bohužel nemám Vaši e-mail adresu , tak to zkouším takto .
    S pozdravem a přáním příjemného dne
    a ať se Vám vše daří
    Miloslav krňávek , Lanškroun
  • Pane Ebene, Vy jste moderátorská jednička. Moderátor s velkým M. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit