Přejít na výpis diskuzí

Lubomír Zaorálek

OSOBNOST 22.10.2010 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Zaorálku. Velice jsem vám fandila, ale po předání ministerstva zemědělství flanďákům jsem zklamaná a už vás naše rodina volit nebude. Myslela jsem že máte rozum.

    Jsem s pozdravem vaše bývalá volička
    Evalin *9*
    • Zaorálek je ostravský deb.l.Být prezidentem,tak ho vykopnu.Dovede jenom vyřvávat jak kohout na smetišti.No deb.l.
    • PaNE Zaorálku kritizujete M.Zemana že není žádný odborník.Ale vy jste odborník na co,leda na blbé řeči co pořád dokola vedete.Jste obyčejný ostravský chachar.Být prezidentem ,tak vás do vlády vůbec nepustím.Sobotka a vy jste jenom na blbé řeči,a třepete se na koryta.Už vás nikdy volit naše rodina nebude.... *11* *11* *11* *11*
  • už nikdy. Představa, že tohoto prý "politika" bych měl i nadále vídat při jeho fanatických projevech mne dost děsí.
  • Dobrý den
    Vám nevadí,co prohlásila,při dnešním duelu kandidátů na prezidenta,paní Věra Čáslavská?S jakými lidmi vás,jako stranu,házela do jednoho pytle?Mám pocit,že tato paní má,od demokracie,hrozně daleko.Škoda,že se,jako strana,nejmenujete jinak(třeba strana kulhavých). Do čeho by se pak tato paní strefovala?Svým jednáním popírá vůli značného procenta voličů!Jako by popírala demokracii!
  • Tito lidé jako paní Čáslavská zapomínají,že se v televizi objevují reportáže z dob před rokem 1989 kde si onich normální člověk udělá úsudek.
    Kdyby to bylo v barvě,tak by paní Čáslavská měla pusu hnědou.V dnešní situaci bych poislal falešný KDU ČSL do kanálu ať nemají možnost dál
    rozkrádat naší republiku církevníma restituciema.kTito Kalouskovi pohrobci
    nemají nárok klást si podmínky s jejich 14 hlasy.Kopnite je do řiti a dohodněte se o podpoře s KSČM a národ bude spokojený.Je mi 66 let a za tu
    dobu u mne vždy byly Lidovci jidáší.Jestli snima nezatočíte,tak moje rodina
    která dala ČSSD 36 hlasů ve volbách,tak to byly poslední hlasy které jsme
    daly.Příště jsme se dohodly,že budem, volit KSČM.Zdraví Jarek
  • Pan ministr je jako nové koště.Dobře mete,akorát by si měl uvědomit na čím dvoře na Ukrjině mete.
  • Vážený pane Zaorálku, do dnešního dne jsem vám fandila. Netušila jsem ovšem, že jak se stane politik ministrem je odborníkem na všechno.
  • Jak dlouho vám bude trvat než zrušíte ten zlodějský paskvil (vodoměry), který okrádá všechny lidi bez ohledu na věk. Před volbami jste to s tím blbem Sobotkou slibovali, že když vyhrajete volby tak ten paskvil zrušíte. Koryta už máte, ale nic neděláte. Lhaní vám jde dobře. Při volbách vám to spočítáme, jestli nic neuděláte. Doufám, že se vám dobře spí.
  • Zaorálek je vlastizrádný gauner zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně.
  • Zaorálku, kdyby ti chtěli muslimové useknout tu zvoji blbou palici !
  • Kdybych byl zarputilý antikomunista, určitě bych nešel studovat marxisticko-leninskou filozofii a politickou ekonomii.
    Myslím, že s tímto vzděláním byste dnes měl být nezaměstnaný.
    Obdivuji váš pružný charakter.
    Nebo že by bylo něco na těch řečech o elitě STB, která ten sametový převrat zorganizovala? Potom vás obdivuji jako špicového profíka!
    Jste prostě hvězda!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit