Přejít na výpis diskuzí

Lubomír Zaorálek

OSOBNOST 22.10.2010 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaorálek je vychcanej lhář. Věděl,že nemá mluvit před volbami o tom,že chce zavést Euro,ale stejně to jemu a ani jeho postižené straně nepomohlo.
  • Vzkaz:

    Vážený pane Zaorálku,
    muselo se něco stát, neb Vaše názory ze začátku Všeho působení ve funkci ministra se změnily. S potěšením konstatuji, že k lepšímu. Začínáte být sám sebou, nebojíte se za své názory, které v prostředí v kterém se pohybujete nemusí být většinové. Váše interpelace na projev Kalouska ohledně tzv. hodnot Západní civilizace byl vynikající, ba co víc - upřímně pravdivý. Všichni slušní lidé Vás ocení. Blahopřeji Vám a vydržte.
    • Proboha!!! Lidi, jsme ve válce!!! Uvědomte si to!!!!!!
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/V-Sobotkovi-neni-nic-lidskeho-vreleho-o-charismatu-ani-nemluvim-CSSD-je-pro-me-uz-tezko-volitelna-uderil-cesky-reziser-493372

    Tento příspěvek plně vystihuje moje stanovisko, bývalé ( ! ) voličky ČSSD.
  • Je-li Vám do 35let a jste v praxi schopný, volte nohama! Tak jako mnozí po r. 48 a 68!!! V tomto státě do 1 generace (cca do 30let) k ničemu zásadnímu zlepšení nedojde, za to Vám ručím! Od 1939 do 89 t.j. 50let jsme začali (morálně aj.) zaostávat budeme tedy potřebovat min.stejnou dobu na nápravu (1989-2039) *6*
  • Dobrý den pane Zaorálku,
    Jste výborný ministr zahraničí, považuji Vás za vysoce vzdělaného a kompetentního člověka. Je mi ze všech nenávistných komentářů zle. Jsem dlouhodobý volič ČSSD, který bude takto volit i v nadcházejících volbách
    • Až na to, že Zaorálek je jeden z nejhloupějších politiků!
  • Pane Zaorálku, pokud vy a vaše strana podlehnete nacistickému bruselskému diktátu a povolíte do této země vstup africkým parazitům, dopadnete stejně jako ti co zradili tento stát roku 1938. Při dalších volbách je nikdo nevolil. Pokud na tomto národě spácháte tuto vlastizradu a "podlehnete tlakům" tak těch 90% občanů kteří zde negry nechtějí vás volit NEBUDOU. *12*
  • Nejsem řidič ani ministr mám vadu zraku nejsem volynský čech a nemáme nic společného s ruskem ani Ukrajinou mám vadu zraku od narození a je trapné jakou vládu sestavili Zemanem i s jejími ministry.A necestuji neb nakole je už zima a nemám finanční příjem ani sociální dávky neb vláda je pakáž množství ůřednictva i ve všech dalších oblastech ůřadů.

    Antonín Brachtl
  • Vzkaz

    Ahoj Luboši,ve Tvém životopise Ti chybí rok 2002-2006 kdy jsi byl předsedou poslanecké sněmovny.Vysvětli Paroubkovi ať upustí od předčasných voleb a nechte dnešní vládu až do konce.V řádných volbách r.2010 máte šanci drtivou převahou vyhrát.ODS má stejně již prohrané volby do poslanecké sněmovny a můžou skončit až třetí za KSČM.Využijte této taktiky a nebudete toho litovat.Pozdravuji Tě a měj se hezky Slávek *5*
    • Re: Vzkaz

      je to borec, ví co má říct *1* *15*
  • Zaorálku ty jsi úplný blbec,přoc by se měl premier stydět za svoje slova že se mu nechce ma pohřeb Mandely.Ta černá opice se kamarádila se všemi diktátory světa A byl to vrah a terorista a teď ho všichni oslavuji.Doufám, že nebudeš ministrem zahraničí a prezident tě neschváli.Blbečku jeden.... *1* *1* *1* *1*
  • Považuji pana Zaorálka za dobrého rétora. A vzdělaného, rozhleděného člověka, který se umí slušně a kultivovaně chovat. Pokud umí dobře anglicky, případně další světový jazyk, může být dobrým ministrem zahraničí. I proto, že podpořil slušného Bohuslava Sobotku proti neslušnému (charakterově) Haškovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit