Přejít na výpis diskuzí

Leo Beránek

OSOBNOST 26.5.2012 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý pán

  • Už během "Hotelu Paradise" jsem absolutně nechápala, že ho většina holek v soutěži hodnotí jako nejpřitažlivějšího. Třeba proti takovému Nickovi, jestli si správně pamatuju jméno toho bruneta, byl vizuálně úplná nula. Svaly rozhodně nejsou všechno, pokud jde o sex-apel.
    • Děláš si srandu? Nikoo O.o fůůůj, ježiš , svaly možná má,ale jinak mi Niko vzhledově příde fakt nechutnej a odpudivej *11*
      • Tak to ti přeju hodně štěstí při hledání partnera, budeš to mít těžký, jestli ti někdo s touhle vizáží připadá odpudivej, namátkou jsem našla nějakou fotku a koukám, že se dal na striptýz :-) :

        http://www.vykupto.cz/praha/15169-exkluzivni-pansky-striptyz-s-california-dreams
  • Podle mě se snaží hrát si na prachatýho chlápka jeho klipy ano vypadájí tvrďácky a má i takovou image ale je to ubožák...... Hraje si akorát na něco co není.
  • http://prask.nova.cz/clanek/novinky/hudebni-anticenu-dostal-i-landa-leo-beranek-plival-na-moderatora.html
  • Leo beranek je výborný raper mam te rad
    • Máš dost veliký mentální problém 🤮

  • Hej Slečinko ,rád mlátíš nevinné za pomoci přesily.Ten kluk před Roxy neměl šanci.Zastav se taky u nás v Ostravě.Pojedeš zpátky poštou. *1*
    • leo se toho borca ani nedotkl ,to si uvědom! skopal ho nějakej jeho kamoš kterej mu dal asi 2 pěstí aten borec se tam složil jak kdyby ho mlátili hodinu. Tak jako nevím no, kde jste vvzali ty sra*ky že leo zkopal někoho do krve a podobně.
      • Patne kvuli tomu, ze na zaberech z bezpecnostni kamery bylo jednoznacne, videt, ze do nej tloukl Leo Barbanek a ne jeden z jeho kamaradu hrajicich si na gangstas;o)
  • V jednom má Leo pravdu. Vůbec ho neznáte, nemáte ho rádi, ale přitom lezete na jeho stránky a ztrácíte svůj čas psaním hnusných věcí o něm, přitom ani nevíte jestli je to pravda! A pokud ho někdo z Vás dotyčných zná, což pochybuju, tak mu to řekněte do očí a nepište to sem, on si to tady asi stejně nepřečte *3*
    • Tak já jsem sem například přišla, abych jednoduše vyjádřila svůj názor na někoho, kdo se prezentuje, tak jak se prezentuje (viděla jsem nějaký jeho exces v souvislosti s cenou za nejhorší klip, nebo co to bylo, jinak bych si na něho ani nevzpomněla).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit