Přejít na výpis diskuzí

Leo Beránek

OSOBNOST 26.5.2012 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jooo ale je teď přelétavej tak se nedivme!!! *11* *1*
  • MartinDyntar

    Přesně takovýto rapper je odjakživa příkladem skaženýho člověka. Najde se jich bohužel ve společnosti dnes daleko více.

  • Hele co proti němu máte jeto jeho styl já ho poslouchám když ten styl má rád a rád mluví sprostě tak at mě tonevadí když se vám to nelíbí tak si ho nevšímejte a neposlouchejteho . *3* Leo je krásnej *14* *14* *14* *14* Já proti nemu nic nemám.
    • katka: Myslím že za to, co jsi právě napsala, si ho plně zasloužíš. přeju ti, abys s Beránkem strávila celý život . *3*
    • Přesně tak ;)) :) ♥♥
    • Tak ty budeš asi hodně vypatlaná!!!
    • tobě to nevadí ale jinak to vadí každému.pokud bude dělat bordel,musí počítat s tím že mu brzy někdo vykope zuby z držky!! *1*
    • Je opravdu krásnej a ty budeš ta vag a ína co o ni tak romanticky veršuje... muhehehehhheee *5*
  • Jeste, ze na slevomatu nabizej to svezeni hustokarou pro socky za 999,-, jinak by nemel u ceho v tech jeho klipech pozovat.
  • Jo vym že udělal dost chyb ale haters se několikrát omlouval *2* *2*
    • když se tolikrát omlouval,tak proč policie hledá svědky a lidi co poznají ty jeho kamarádské ubožáky,on snad neví jak se jmenují? ono asi omluva nestačí!!!!!!!!!!!!!!
  • Já jsem se s ním potkala a už vyfotila :* Miluju ho ;) :*
    • mas smulu je na kluky
    • tak to si pěkná pí**
  • On je osobnost svou záporňáckou pověstí. Na lidi jako je on bacha. Jejich tělesný proporce mají předpoklad pro vítězné rvačky, pak se opijou, pak vás někde rozsekají a stejnak se z toho dostanou, protože mají prachy takže i vliv. Osobně doufám, že ho nikdy nepotkám :D netoužím po problémech. *1*
    • Leo, Ty si tady sam pises komentare?
  • Leo nenechej se otrávit blbými komentáři. Češi ti závidí akorát. Mám tě ráda a trošku se tě bojim, jsi drsňák :-)
    • Drsňák je člověk, který umí ovládat své emoce a nezneužívá svoji fyzickou převahu. Srab, který zmlátil invalidu.

  • Nevíte kdy vyjde Leovi Beránkovi nové album? Michala
  • Leo je super spevak *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit