Přejít na výpis diskuzí

Leo Beránek

OSOBNOST 26.5.2012 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsem viděl opravdu mnoho, ale tento mladý klučina je smutný obrázek toho čemu lidi říkají známá osobnost. Jeho rodiče musí chodit kanálama, lituji je. Mají syna ubožáka, který umí pouze urážet a napadat lidi.
    • Když se podíváš na nějaký rozhovory s ním on sám říká že nic nedokázal a nemyslí si o sobě že je nějaká osobnost, to lidi a novináři o něm furt píšou a dělají z něj hvězdu.
  • Dosud jsem o něm neslyšel, ale video z 13.března 2013 dost jasně ukazuje, že se jedná o "výjimečnou osobnost". Chudák, dofám, že se jednou nějak sebere a uvědomí si, jak se choval uboze.
  • Vetsiho dementa jsem nevidel :)
  • *3* no teda blbci jeste nevymrely alias Leo Beranek jeho mozek bych rad jednou rozpitval a podival se jak takovyhle magori maji mozek co jim pohani jenom blbost s IQ no to ani nema IQ . Ostuda naroda
    • mozek? asi by jsi hledal marně...
    • IQ je 30 metrů pod betonem. Mozek bych taky rád viděl, ale myslím že zrovna v tomto případě máme smůlu, mozek není k nalezení.
  • co dodat těžkej chudák hraje si na něco na co nemá je to ještě mladý vypatlany hovadko třeba jednou dospěje i když u takového Boba pochybuji
  • Pablb nic jiného. Čistej blbec *11*
  • Totální chudák!!!!!! *10* *10* *10*
    • seš :)
      • Ashley=naleštěná bambula
  • po včerejšku nejznámější ubožák Čr...
  • ...až ho potká ten pravej, málokdo ho pak pozná...Takovejch příznivců má...bude litovat *1*
  • Jsi Beránku pěkný imbecil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit