Přejít na výpis diskuzí

Lenny Kravitz

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EmilySixx
    vsetkoo naj *3*
  • supr zpěvák píseň fly away mě dostala *1* bratrancovi se taky líbí *5*
  • Nejdřív mě totálně dostalo jeho výběrový cd a pak, když jsem ho viděla, myslela jsem, že mám halucinace - je neskutečně krásnej!!!!!!!!!!!týpek jeden geniální....hmmm dala bych si říct!
  • kdyby se se mnou chtel vyspat neváhala bych ani vteřinu *14* a vy? *14*
    • Re:

      Už si chystám konečník.
  • Lenny

    Ahojky, Je tu někdo kdo má Lennyho všechny cd a dvd. Bylo by fajn doplnit si jeho sbírku co mi boužel chybí. Je opravdovej borec nebo znáte lepšího MULTIINSTRUMENTALISTU. Je dokonalej *5*
    • Re: Lenny

      Vie niekto ako dlho bude trvat koncert Lennyho v Dubline?
  • ...

    Bože,ten je tak krásnej *14* to tělo,ten úsměv,ten zpěv.... jo,já bejt o pár let mladší... *15* miluju I´ll Be Waiting,ta se mu fakt povedla
  • 18.8.2008 Dublin

    Čau všichni, možná někdo jako já odlétá na prázdniny do Irska, tak jsem Vás chtěla potěšit zprávou že 18.8. je tam Koncert Lennyho spolu s Alanis Morisette a jen za 55euro... a snad to tam nebude žádná mačkanice a dostanu se mu až pod kůži :-D *14*
  • Lenny

    Ahojky všichni,
    na koncert Lennyho se moc těšim, chtěla jsem získat víc informací, třeba, kde bude ubytovaný, kdy má do Prahy přiletět a tak. Nemáte někdo tip, kde bych se na to mohla podíva? Díkes
  • zuzanka666

    Narozky

    Opožděně *8* Všechno nejlepší k narozkám. *1* Máš opravdu sexy songy a fakt dobře vypadáš *14* Jen tak dál *3*
    • zuzanka666

      Re: Narozky

      To mělo být super songy *15* *8*
  • prodej CD Lenny Kravitz: http://aukro.cz/show_item.php?item=2076499036 Zájemci hlaste se (Andyvis@seznam.cz) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit