Přejít na výpis diskuzí

Lenny Kravitz

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • muj milacek Lenny

    Od ty doby ,kdyz jsem doma nemela ,co poslouchat,vyhrabala jsem odnekud jeho CD Greatest hits,jsem do nej blazen..posloucham ho furt..navic je fakt sexy
  • Sexy

    Dávám všem tady za pravdu, je neskutečně charizmatickej! Dostává mě jeho úsměv a ty RTY! Videoklip Again je super i I Belong To You.
  • Lenny

    Lenny je nejlepšííííííííííííí
  • koncert

    Já jsem slyšela, že teď byl v nemocnici s tuberkulózou, takže s největší pravděpodobností koncert v Praze nebude *9*
    • Re: koncert

      Heeeeeeey, balá, nedělej si wůůůbec srandu *7* *9*
    • Re: koncert

      s bronchtidou(zánět průdušek) je fakt že stoprecentně jistý to neni,ale snad by to mělo bejt v pohodě.Teď akorát odložil koncerty v Jižní Americe,aby si odpočal.
    • Re: koncert

      heh, s tuberkulozou? vymleto....
  • Oh Lenny

    Lenny Kravitz.....už jen to jméno mluví za vše....Dřív, než jsem viděla, jak vypadá jsem si zamilovala tu hudbu. Byla jsem už na jednom koncertě a skočil do publika a držela jsem ho za ruku......Mazec. Letos jedu taky. Už se to pomalu ale jistě blíží. Miluji song Resurection. A nový album, song Love Revolution....já vlastnš miluju veškerou jeho hudbu. Srdeční záležitost. A fakt k**** sexy chlap a totálně vzrušující.
  • je to fakt hustej chlapik!!zeru jeho pisnicku AGAIN!!!!!!!
  • happy b-day cinno *3*
  • Nejhezčí chlap...sluší mu všechno.Je to kus ;-*
  • Lenny o5 zde!!!

    Lenny by měl přijet 19.6.2009 na velodrom do Brna!!!
    *14*
    • Re: Lenny o5 zde!!!

      opravdu přijede a já tam jedu *14*
  • dc

    Je krásnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit