Přejít na výpis diskuzí

Lee Pace

OSOBNOST 23.8.2009 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej *14* *2*
  • milujite lee pace seš krasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hello my dear. Lee Pace is my godfather and I have known him for a long time. I read some debate, and I would like to acknowledge and refuted some things. So firstly, Lee is a really good actor and has tremendous character, sense of humoral and is extremely special. Second, Lee is NOT GAY. In one of his interviews he admitted that in his youth he tried to homosexuality, but found that it was not for him. So it's not really what many are talking and speculating.

    Sincerely Nicolle. *3*
    • Pleas? zde je CZ diskuse, napiš to v češtině bylo by to možné? Podle mě Lee Pace neni gay a hotovo,je naprosto dokonalý a nejvíc sexy man world. *14* *14* *14* I love you Lee Pace
      *5* Barbara Gabriela
  • Prosím vás neví někdo jestli je Lee homosexual?
    Na internetu se kdesi píše že je *13*
    • I kdyby ano, je to jeho život, no ne? :)
      • Jo, ale snad doufejme že ne protože jsem z toho měla dlouhý trauma *1* *4*
    • Já si myslím že ne :D možná se to psalo v souvislosti se seriálem Halt and Catch :) i když třeba ve skutečnosti je :D internetu se v tomhle nedá věřit :D ale pokud to neřekne vyloženě on tak bych to neřešila :D
    • To snad ne??! *8*
  • max123verca
    je neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :** *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • On je prostě dokonalej v roli thranduila se mi líbil nejvíc dokonalej chlap nechápu že zvolili zaca efrona nebo ja nevim koho za nejvíc sexy chlapa:'( měli by zvolit lee pace protože je to fakt sseexxyy chlap

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit