Přejít na výpis diskuzí

Lee Pace

OSOBNOST 23.8.2009 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flauerr
    mě se strašně líbyl v Nebezpečný Posedlosti ...byl tam k sežrání a zahrál to fantasticky
  • :-))

    bude hrat v breaking dawn *1* *1*
    • a že tam je luxusní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: :-))

      kde ses to dozvěděla??? *7*
      • werik

        Re: Re: :-))

        Píše se to skoro na každé stránce o Stmívání....třeba na fb..to je *3*
        • Jj, viděla jsem ho tam...byl naprosto úžasný...fakt mu to moc slušelo ♥
  • Hodně stěstí zdraví nebo jak říkate vy Happy birthday to you lee pace i love you forever *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Dneska máme velkou oslavu s kamoškou *1* *14* *3* *14* *1* *14* *14* *3* *14*
  • Přidávám se k Barbare Gabriele...Lee Pace nejúžasnější herec, který je naprosto ve svých filmových rolí naprosto úžasný a neskutečně krásný. Těším se na další film ,,REVOLT" ve kterém hraje Lee Pace a kde je opět velmi sexy
  • Souhlasím s Irthiel:))a taky nechápu proč zvolili Efrona;(Lee je nejvíc dokonalejjjjjLáska *14* *3* *14*
  • :-) supr typek :-)

    fakt supr typek...humoru ma dost a jeho herecke obsazeni je skvele!!!je to muj nej herec!!!nejvic se mi od nej libi film ,,the fall" a serila ,,rekni,kdo te zabil"!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tauredhiel_Thranduiliel
    Všechno nejlepší k šestatřicátým narozeninám, Lee ^_^ Jsem ráda, že můžu svoje narozeniny slavit ve stejný den jako on :)
  • Taky jsem našla, že se kdesi píše, že je gay... Ale kdo ví :)
    • Neřekla bych že Lee by byl gay,to se jen píše proto že si střeží své soukromí, a nikdy ho nevyfotili ze ženou.Myslím si že tak krásný můž jakým je Lee, má nějakou ženu kterou nechce vystavovat mediim. Ne chápu jak na tohle někdo vůbec příjde. podle mě je to kravina.Nevěřte všemu co se kde píše,Lee je krásný a sexy I LOVE YOU LEE PACE PUS PUS *14* *14* *14* *14* *14*
  • Heja, Lee je best! ♥
  • i

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit