Přejít na výpis diskuzí

Kurt Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
467 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašně mě mrzí, že jsem ho nezažila a ani nikdy nezažiju. V době, kdy umřel, jsem se já zrovna chystala přijít na tento svět... moc bych si na něj chtěla pamatovat. Neuvěřitelně mně inspiroval. Byl - a pořád je - výtečný muzikant, úžasný zpěvák a silná osobnost. A navíc neuvěřitelně hezkej chlap. Nikdy nepochopím, proč si vzal život. Jasně, dítě rozvod vždycky poznamená, ale to neznamená, že by mu to mělo zničit život. Každý se s tím asi vyrovnává jinak a po svém...
    Strašně mě štvou lidi ve škole. Všechno jsou to stejný vymytý mozky, a jejich hudební vkus je příšerný. Z toho hip-hopu aby člověku hráblo. A jedna holka se do mně dokonce začala navážet. "Cooože, ty posloucháš Kombajna?! Vždyť to byl feťák!" Slepice jedna, přitom s těma špekama sama vypadá jako kombajn a navíc si jednou na mejdanu už i šňupla pervitinu. Ona má tak co říkat... měla víc štěstí než rozumu, že si neuhnala závislost.
    Tfuj, už je mi mnohem líp. *3* Potřebovala jsem si postěžovat. Lidi, dál následujme jeho kult a jeho hvězda tak nikdy nezanikne! Koneckonců, kdybysme tady nebyli my, asi už by kvalitní hudba dávno vymizela...
    • Krásně a pravdivě napsaný, to samé je u nás ve škole ;)
      • Myslím si, že lidé nemájí, co narážet na Kurta, že fetoval.
        Většina hopérů "zpěváků" fetuje taky a ta většina je hodně velká, prostě HIP-HOP nemá budoucnost!! *1* *7* A to tady přece víme všichni ;)
  • ty vole vseci hovorite ako ho mate radi a ani neviete ze sa nezabil po 1. nie pistolov a po 2. brokovnicov a tou brokovnicou ho zabili si nieco o nom precitajte ked ho mate tak radi ja som vydel aj obrazky ako vyzeral po tom co ho zastrelili a poviem vam ked sa strelite pistolo do hlavy neurobi vam z hlavy kasu v okruhu 2 metrov to mi verte
  • Moc mě mrzí, že jsem ho nezažila, chtěla bych mu poděkovat, za to jakej byl a co dokázal. No a co, že to byl feťák, díky tomu vzniklo spoustu jeho písniček, který ovlivnily i současnou rockovou scénu. Obdivuju ho, moc :(
    RIP Kurt <3
  • Taký talent ako bol Kurt Cobain sa narodí iba raz. Je lepšie zhorieť, než vyhasnúť. http://diskuse.tiscali.cz/img/smile/4.gif
  • Jo, sakra dneska mě fakt dost naštvali lidi ve třídě. Všichni mi chválí triko Nirvana, ale když se zeptám, jestli jí taky poslouchají, tak na mě čumějí jak na blba. " A co to je?" Takový otázky mě fakt deptaj, ale ještě lepší je holčina, co poslouchá Biebra ( a to nekecám), má triko s JB .. A ptá se, co je to za hezkýho chlapa, co ho mám na profilovce na Facebooku, jo holka, to je Kurt Cobain.
    Sakra, proč se zabil?! Díky němu, mám doma aspoň tak skvělý CD, jako je Nevermind a záznak úžasnýho koncertu z Readingu. Štvě mě, že jsem nic z toho nemohla zažít. Aspoň vidět, tak dokonalýho člověka, jako byl Kurt.
    Sice to byl feťák, ale co .. Ty drogy z něj udělali toho Kurta, kterýho lidi milujou. Sice je těch lidí, čím dál míň, díky hip - hopu, disco a podobný slátaniny. Chtěla bych si s ním potřást rukou, poděkovat mu, za to jaký byl. Možná se to zdá přehnaný, ale on pro mě dost znamená, i když to je fakt přehnaný.
    Prostě RIP, nikdy nezapomeneme. Teda aspoň já ♥
    • keby som ti to triko pochválila ja - a ty by si sa spýtal že či Nirvanu počúvam - povedala by som že je to moja najobľúbenejšia skupina !
      Kurt Cobain naveky ♥ *5*
  • rutenbach

    ..

    Tojono, kdyby tu byl, tak bych na jeho koncertech byla pečená vařená :D ale co? On tu je a vždycky bude :) RIP Kurte
  • Kurt

    Kurt byl - a pořád je - úžasný člověk. Jo, možná byl feťák, ale co, pokud mu to pomáhalo s jeho bolestmi žaludku, proč ne...
    Jen jsou tam chyby - Kurt pokud vím měřil 168 cm a byl Ryba, ne Vodnář. Ale kdo by to řešil.
    Kurte, chybíš nám!
    • bolel ho žaludek ,protože bral drogy ..byl hnusný,vulgární a ta jeho ště..tu..le taky.jeho skladby nebyly o ničm jiném než o sexu a fetu!!! *12*
      • Jenže sex, zkur*ený rodinný vztahy, chlast a bohužel někdy i ten fet k dospívání prostě patřej, proto jeho texty (který byly z 90% stejně jen schválně cynická nadsázka) pro lidi pořád něco znamenaj. Kdyby zpíval o tom, jak hezky na jaře kvete louka, asi by to dospívajícím rozeným rodičům z generace volný lásky, jejichž vztahy se často rozpadaly, moc do duše neprošlo. Proto jsou ty songy aktuální dodnes.
  • :(

    Chtěla bych vidět, jak by vypadala dneska hudba, kdybys tu byl. To co se hraje v rádiích se pomalu ani nedá poslouchat...

    R.I.P. Kurt
  • 17 let..

    Dneska je to 17 let co kurt odešel.. chybíš nám R.I.P
  • p.petulkaa33

    ....

    nechápu proc se zabil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší