Přejít na výpis diskuzí

Kurt Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
467 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skoda ze jsem nezila kdyz jeste nirvana existovala... ale aspon ze je muzu poslouchat na CD..... P.S.:Kurt je ryba !!!!!!!!!!!!!!WWW.VESO.WZ.CZ!!!!!!!!!!!!
  • miláček Kurtíček

    Prý jsem ho poslouchalala uz, kdyz jsem byla v bříšku u mamči... A miluju ho i teď škoda, ze umřel, ikdyž u mě v srdíčku žije dál!!! Dala bych za jeho koncert cokoliv.... .....slyšet ten jeho sexy uklidňující hlásek a ten jeho ksichtík, no k zulíbání!!! Patří k lidem které miluju a nikdy nepřestanu a určitě nejsem sama,že???;-) PS:popřípadě napište a pokecáme o ,,našem miláčkovi!"
    • Já bych o něm mohla kecat hodiny
  • Nirvana=pořádná muzika
  • kurtik je proste vecnej.........................................
  • věčná nirvana

    nirvana byla, je a bude nejlepší skupina na světě - tak to bylo, je a vždycky bude-to nikdo nemůže popřít!!!
  • Kurt je věčný

    Kurt a jeho Nirvana jsou vecny! P.S. Schanim CD ozvěte se na e-mil
  • Kurt- nase legenda

    Kurt byl velice zajimavej clovek, kterej by si zaslouzil vic nez jen aby se o nem mluvilo jako o krasavci, proze kvuli tomu tady nebyl... jeho pribeh je smutnej a k zamysleni hodnej- neni jedinej, kterej takhle zkoncil, napr. Robbie Williams- kdyby mu Elton John nezachranil zivot od drog, tak zkonci uplne stejne... miluju jeho hudbu... NEZAPOMENU na nej nikdy v zivote!!!!!!
  • Ani nevim,co me to dneska napadlo,asi mam nejakej splín nebo co..ale dala jsem si vyhledat vše o Kurtovi..Milovala jsem ho a jako dneska si pamatuju to ráno,kdyz jsem v radiu slyšela o Kurtově smrti..Byla jsem v prváku na střední..Celej den jsem probrečela...Nikdy mi nedošlo,že byl tak mladej!!Až dneska to zjišťuju a je mi z toho hrozně smutno!Bylo mu 27let, to mi bude ted v unoru taky..a on byl taky narozenej v únoru..Ach jo,je ho škoda, byl fakt super!Ještě že ta jeho hudba tu bude furt,jeho famózní hlas můžem slyšet,kdy chcem..aspon to..
  • K mému předchozímu přispěvku bzch chtěl poopravit chzbu- Kurdt se nenarodil v Hoquiamu,ale v Aberdeen. V Hoquiamu bydlelijeho rodiče a je to sousední město.
  • Nějaký I love you Kurt může napsat jenom blázen. Jsem Kurtoista a na světě je jenom jeden bůh a to je Kurdt Cobain. Kurte jenž jsi na nebesích posvěť se dílo tvé, jak hudba tvá tak texty tvé AMEN.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit