Přejít na výpis diskuzí

Keira Knightley

OSOBNOST 31.12.2006 
317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KEIRA

    Keira je nej herečka a myslím že to dotáhne hodně daleko!! *4* Skvělá byla ve filmu Pýcha a předsudek
    *14*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz *4* *3*
  • keira

    Keira je moje nejoblíbenější herečka.Je fakt super.Chtěla bych její podpis *4* *14* *4*
  • ...tak jak ma byt...

    mooc fajn herecka, rad pokecam pisnete mi... *8*
    mam celkem dost informaci....
  • prostě best

    Podle mě je to uplne nejlepsi herecka.Nejvic se mi taky libila ve filmu pýcha a předsudek a doufam ze bude pokracovani! *14* *14*
  • Keira

    Nechapu, co vsichni vidite na te Emme watson. Je to uplne obycejna holka. Keira je mnohem hezci. Az na to, ze jedost plocha.
    • Re: Keira

      prsa nejsou vse jak si mnozi mysli, jsou taci kteri maji radi velke jsou taci kteri male a jiste se najde nekdo komu nevadi ze je keria ma takove jake je ma! Myslim ze ji samotne to vyhovuje, pac pokud ne jiste by si je nechala udelat, ale bylo by to zbytecne! Lepsi co ma nez se tahat s 5kama!! Libi se me jaka je :-)
  • je úžasná

    je strašně hezká, kdybych vypadala tak hezky jako ona...no prostě je skvělá a taky moc dobrá herečka a v Pirátech z Karibiku jí to děsně sluší ve všech dílech....a perfektně by se hodila k jackovi a hraje to tak úžasně, že mě to fakt vtáhlo do jejího života guvernérovi dcery.... *4*
  • KEIRA

    KEIRA MI VŮLBEC NEN ÍSYMPATICKÁ,VZHLEDOVĚ JE TO TAKY KATASTROFA,A NAVÍC TO ANOREKTICKÉ TĚLO.HRŮZA DĚS !!!!TŘEBA NATALIE PORTMAN TO JE KUS
    • TY MUSÍŠ BÝT VELKÝ OHAVA ,HLUPÁK A BLBEC ŽE????? NEODPOVÍDEJ JÁ VÍM ŽE JO!!!!!!! *12* *8* *8* *1* *1* *1* *1*
  • kiera

    to je pekny jak tu oni pisete ze je to kus a jaka je to kocka.....prala bych vam ji videt bez make upu......samy akne...navic je docela dost vyzabla....az je to docela na povazenou jestli nema problem......jako herecka se docela vypracovala a nehraje spatne......ale vsechnu tu krasu co vidite je jen a jen prace vizazistu...jo a jeji prae jmeno je kiera...tak to je tak vsecko co sem chtela rict....muzete ji dal chvalit *15* *9* *7*
    • Re: kiera

      Větší blbost jsem snad v životě neslyšela!! Která herečka je teda podle tebe krásná, když ne Keira?? Asi máš dost hroznej vkus ... Jo a newim, cos viděla za fotky, ale Keira je krásná i bez make-upu!
    • Re: kiera

      no ze bych ti to chtela nejak vyvracet *13* ale já mám o keire stránku a dávam tam celkem dost fotek i paparazzi bez make-upu a neríkam to jen proto ze jí mám ráda, ale ona je hezká i bez make-upu, *3* uz si jí nekdy videla????
      www.keiraisthebest.blog.cz
      *1*
      • Re: Re: kiera

        hale proste takle......ty fotky co tam mas ty jsem videla, ale musis uznat ze i na tech ma make up..je to trochu videt....mozna nema stiny ale ten jinak je namalovana.....ja mluvila o fotkach ktery sem videla mam dojem ze na nejakem blogu taky a tam je uplne bez mejkapu...jestli se nekdy videla treba cameron diaz tak to je to samy....proste vsude pupinky a jizvicky od akne...ale hlavne nema treba tak propadle tvare jako na fotkach ale pekne kulatys oblicej....nerikam ze namalovana a pekne nafocena to neni kocka to jako jo...ale kde by byla bez vizazistu...jinak ten tvuj blog je dobrej....moc se mi libil..
        *3*
    • Re: kiera

      Takhle se to neda brat:)) je jasny ze bez make-upu bych ji nepoznal... ale to se neda poznat i brad pitt...
      • Re: Re: kiera

        s chlapaama je to jiný,brada pitta by jsi na ulici určitě poznal/a,jednak že bude kolem něj 10 malých děcek,ale že prostě jeho krása spočívá v něčem,co se nedá nahodit makeupem
  • Nový film

    Ahoj..musim říct , že Keira je herečka , která mě mooc zaujala nejenom vzhledem, ale i výkonem hereckým.Hraje v kvalitích filmech a stojí to vždy za to.Jsem jen zvědavá na novinku v tomto roce na :Best Time of Our Lives...prý to bude bomba..nevíte o čem to je???Ahooj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit