Přejít na výpis diskuzí

Keira Knightley

OSOBNOST 31.12.2006 
317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je fajn.Ve všech filmech je pěkná a taky nehraje špatně! *3*
  • Keira ma narodQyy!!!!

    Jhaaj...ja som čakala do polnoci!! Prajem jej všetko naj naj naj.. k 23 narodeninám!! Je jednoducho BEST *14* !! a nevedeli by ste mi poradiť na aký e-mail by sa jej dalo napísať ?? PLSQYY!! ak by niekto wedel thaQ na e- mail

    Elizabeth.Sw@azet.sk

    PLSQY!! poradte mi e- mail de by som mohla napísať Keire!! *9*
  • film

    mna sa najviac paci film Bend It Like Beckham.
    • Re: film

      tak to sme dve...;-) ja ten film uplne zboznuju *14* *14*
      • Re: Re: film

        to je naj film na svete
  • Keira

    Keira Je Skvělá herečka ,která vyniká jak hereckým uměním tak i svou krásou
  • jj

    Ona je skvělá. *1*
  • Happy Birthday!!

    Happy Birthday Keira!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Keira

    Nechápu, proč když se někomu nelíbí sem vůbec leze. Já mam taky herečky na který jsem vyloženě alergická, ale rozhodně je nevyhledávam a nepíšu to o nich(Když už tak na stránkách anti.., kde to nikoho neurazí). Tak si najděte někoho kdo se vám líbí a pro změnu tam napište něco hezkýho, pokud se vám teda vůbec někdo líbí a nejste tak zahleděný do sami do sebe. Tady neni nikdo zvědavej na takový názory. Jinak já mam Keiru ráda, je mi jedno jak vypadá odlíčená, nebo jestli je moc hubená, ale líbí se mi jak hraje, hodně toho dokáže vyjádřit i beze slov. To mi u hodně hereček chybí.
    • paulika8

      Re: Keira

      oiina si super a mas velku pravdu keira je super baba *1*
    • Re: Keira

      Přesně tak, plně s tebou souhlasím, taky úplně nesnáším, když někdo přímo vyhledává ty herce či herečky, které nesnáší a pak tam o nich píše jen samé vulgarity. Jistě, že může mít odlišný názor a vyjádřit ho, ale snad se to dá vyjádřit i bez sprostých urážek. Já osobně třeba taky nemám zrovna v lásce herečku Cameron Diaz, ale chápu, že třeba jiný jí rád má a tak o ní rozhodně nepíši nějaké urážky(navíc třeba ve filmu Gangy New Yorku se mi líbila).
  • keira vs.kristen

    koho by jste chtely ve wanted 2 keiru nebo kristen?????
    • kiris

      Re: keira vs.kristen

      mě !
      • Re: Re: keira vs.kristen

        hm ale o tobe tu neni řeč.
  • keira je super
  • DAKUJEM!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit