Přejít na výpis diskuzí

Kathryn Morris

OSOBNOST 8.4.2007 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 40?

    Co jí je 40?wauw tak to čumím vypadá tak na 25:-) to sem netušila...ale je krásná na ten věk *4*
  • ♥♥♥♥♥♥

    ja jíí milujuuuu!!! je tak užasná, nadherná,dokonalá...sem z ni posraná až na půdu *14* *14* *14* *14*
    • fortturp

      Re: ♥♥♥♥♥♥

      Je naprosto úžasná!Taky jí mám moc moc ráda!!!A toho příspěvku dole si nevšímej...zas někdo inteligentní který pozná talent že?? *15*
      • Re: Re: ♥♥♥♥♥♥

        jasně ona je nejhezčí ženská co znám,prostě ji miluju *1* *1*
    • Re: ♥♥♥♥♥♥

      Ty jsi posraná hlavně na mozku. *1*
      • Re: Re: ♥♥♥♥♥♥

        bože lidi jsou tak krutí leč :-)))))
  • luluvamp

    :o)))))

    Vše nejlepší ke kulatinám:o)..:o(.....
    FAJN herečka...dříve moje nej.......,ale pořád jí mám rááda:o)
  • veverkaveve

    vsechno nejlepsi

    vsechno nejepsi k narozeninam *4*
  • meredith12

    dssdfdfs

    vsetko naj k narodkam a mam velmo rada cold case *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • užasná

    Sice co se tyče hereckého umu tak je opravdu výborná ale mouchy má ale jinak jí dávám 2.
    *3*
  • lily39

    Kathryn Morris

    Moje nejoblíbenější herečka. V Cold Case je naprosto perfektní, díky ní je to můj nejoblíbenější seriál. Slušelo by jí to se Scottym:o) PS: Nepsal jste si někdo o autogram? Zajímalo by mě, jak by to dopadlo..
    • Jana10
      tak to by bylo super mýt její autogram
    • veverkaveve

      Re: Kathryn Morris

      jo se scottem by jim to sluselo *4*
    • Re: Kathryn Morris

      jj kdyby tam nehrála, byl by to ošklivej seriál *1*
  • Film

    Mimochodem nemají tak že taky hrála v ,,Lovci Myšlenek" *4*
  • otázka

    ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli má Kathryn Morris nějaké děti a manžela???a jestli je vdaná
    • Ahoj,ctu zde diskusni prispevky-ANO,Kathryn ma od srpna 2013 dvojcata s hercem J.Messnerem,myslim,ze chlapecky... *14*
    • Re: otázka

      Ahoj. Nemá ani jedno ani druhé....
  • K.M.

    Kathryn Morrisová je nejlepší herečka kterou znám. Jak už jste tady psali,vypadá mnohem mladší než je.
    Zatim sem s ní teda viděla jenom seriál Cold case (nejlepší seriál kterej znám) a film Lovci myšlenek. (Ten sem nedokoukala, protože sem srab, ale mam v úmyslu si ho pujčit v DVD pujčovně:))
    No...a ještě k těm odloženejm případům. Kdyby Lill v posledním díle čtvrtý série umřela, už by to nebyl tak skvělej seriál...Ještě štěstí že přežila...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit