Přejít na výpis diskuzí

Kathryn Morris

OSOBNOST 8.4.2007 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kráska

    V Odložených případech jsem si jí poprvé pořádně všimla. Je pravda, že kdyby tam nebyla, tak by to nebylo tolik dobrý. V ostatních filmech je taky super a vypadá nádherně! *4* Je to krásná a šikovná herečka. Přeju jí mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc úspěchů! *4* Přidala jsem sem pár obrázků snad vám všem budou líbit.
    • Re: kráska

      Seriál sledujeme rádi.Ovšem nesmíme zapomenout,že velmi dobře Lilly Rushovou namluvila Apolena Veldová.
      • lily39

        Dabing

        Namluvila ji opravdu dobře, ale originál je prostě originál - takže Cold Case mám radši v angličtině než nadabovaný do češtiny *3*
  • K.M.

    Kathryn Morrisová je nejlepší herečka kterou znám. Jak už jste tady psali,vypadá mnohem mladší než je.
    Zatim sem s ní teda viděla jenom seriál Cold case (nejlepší seriál kterej znám) a film Lovci myšlenek. (Ten sem nedokoukala, protože sem srab, ale mam v úmyslu si ho pujčit v DVD pujčovně:))
    No...a ještě k těm odloženejm případům. Kdyby Lill v posledním díle čtvrtý série umřela, už by to nebyl tak skvělej seriál...Ještě štěstí že přežila...
  • Kathryn :o)

    Musím říct, že bez Kathryn MOrris by odložené případy prostě nebylo to pravý ořechový *1* ... vážně její výkony na to, že to pro mě byla téměř neznáma herečka, mě uchvátily... až si půjčím i nějakej ten filmy co vyšely u nás *3* jen tak dál... a 39 bych ji vážně netipovala, tak o 10 let mladší *1* ...
    • Re: Kathryn :o)

      já ji miluju,když se podíváš na poslední řadu pořádně tak uvidíš že to vidět je,ale mne to nevadí *1*
  • užasná

    Sice co se tyče hereckého umu tak je opravdu výborná ale mouchy má ale jinak jí dávám 2.
    *3*
  • ?

    Když nemá děti ani manžela, má alespoň přítele? Informace o jejím osobním životě nikde nemůžu najít... *9*
    • Re: ?

      Jo má syna našla sem to na fotce a podle toho obličeje je to její syna manžela musim zjistit kterýho s těch třech co sem s ní viděla má *3* *3* *3*
    • lily39

      Re: ?

      momentalne chodi s Davidem Barrettem, producentem Odložených případů *4*
      • Re: Re: ?

        Tak to mi zlomila srdce ale já se dočkám
  • kamen2443

    vypada dobre

    ja vim ze to tady pisou vsichni ale musim napsat ze na ten vek fakt vypada hodne dobre *14* RESPECT
  • <3

    Já ji uplně žeru.je tak nádherná a tak skvělá herečka, že se ji NIKDO nevyrovná.Myslím si, že ale v posledním díle umřela, protože říkala mami a mamka ji umřela.Sice takový konec mě naštval, ale stejně jsem ráda, že jsem tento seriál viděla.jestli to nebudou opakovat, tak se asi picnu *9* .Našla jsem nějaké stránky kde je spousta fotek.Pak jsem dodám adresu.
    • Re: <3

      no ja si taky myslela ze umrela ale kdyz sem zjistila ze uz je 5. řada tak mi prislo divny ze by tam nebyla....to by prece nemelo zadnou cenu tocit ne? *13*
  • všechno nejlepší *4* *4*
  • Kathryn je úúúúplně nejlepší herečka. Bez ní by odložené případy rozhodně nebyly ono. Je krásná a na svůj věk opravdu nevipadá. *14*
  • Film

    Mimochodem nemají tak že taky hrála v ,,Lovci Myšlenek" *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit