Přejít na výpis diskuzí

Katherine Pierce

OSOBNOST 5.11.2012 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Katherine se mi na TVD líbí nejvíc. Postava Eleny mě vytáčí, protože pro ní chtějí všichni pořád jen to nejlepší a pořád ji někdo musí ochraňovat a zachraňovat, kdežto Katherine je silná žena, je lstivá a nevypočítavá - té
    fandím! :D
  • Ano Katherin je lepší než Elena ona ví co chce a Elena ne pořád přemýšlí kterého by chtěla
    • Přesně! Je namyšlená.... *7* *16*
    • Moje řeč *4*
  • Co tady melete, Jeremyho zabila, to jo a mimochodem prsty usekla Johnovi, bilogickému otci Eleny, ale ten pak taky umře..na dlouhé povídání, proč tady plácáte osmé přes padesáté a na The Vampire diaries, se prostě nepodíváte?! *16* *10* *6* *3*
  • Jo a až budete pak taky něco psát tak mimochodem, ten "Klausův pomocník" který Katherine osvobodí, je Nikův (Niklausův) bratr Eliah. Eliáš a zachrání ji, protože ji miluje, Kate jeho taky, protože jí zachránil život, nevyužívá ho, ale má to háček Liah je původní, a Klaus se mu za to taky odvděčí. Katherine miluje, Liaha. Ale, je holt mrcha od přírody..:D že Caroline Edwards?
  • Padla mna je kateine velmi :-) :-D
  • Katrine je uzasna ,kcem byt tiez ako ona
  • Katrine je velmi pekna , je to predca upir :-) :-*
  • Ja Kath zboznuju.Ona je proste nej...Ona se sice chova jako mrcha ale jen aby ostatni nevideli jaka je.Zato Elena je namyslela..A nevi co chce.Uz by si mela vybrat.Kvuli ni bratri Salvatorovu trpeli.Kath je jen chranila.Vsochni zhazuji vinu na Katherine ale muze za to Elena.Ona by mela zemrit a ne Kath
  • jooooooo
  • jak je tam napsáno že skoro zabije Jeremiho tak ona ho vážně zabila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit