Přejít na výpis diskuzí

Katherine Pierce

OSOBNOST 5.11.2012 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrs.Wesley
    Katheryn je úžasná,nejlepší z TVD protože je taková napůl hodná napůl zlá taková mnohem lepší verze Eleny*15**15**15**15*
  • Katherine je nejlepší a veskutečnosti neni mrcha ale buhužel se stane člověkem a umře v 5.serii :( .Jeto nej postava ze všech
    • StefBelVamp
      Ale Katherine neumře, přesune své vědomí do těla Eleny :D a bude ho ovládat místo ní :Dd
  • Salvatorkaa
    Nejlepší postava TVD
    • To jo xD *14*
    • jo ale Caroline ja taky dobrá
  • Páni konečně někdo semnou souhlasí Elena je hodňoučká a nikdy neví co chce za to Katherine ta je suprová má neutrální karmu což je tak normální.Mě by se Katherine hodila spíše k Damonovi kdyby to tak udělali bylo by to skvělé oba dva jsou stejní *14* . Všichni si myslí že je to mrcha že je opustila atd. Ale ona to dělala jen pro ně aby jim neublížila nechápu co všichni proti ní mají *16*
    • Takze za 1.Katy je skvela , mysli na vse je chytra a je to mrcha v dobrem smyslu.Za 2. vsichni rikaji je to ... ze opustila Damona a Stefana ale myslite si ze mela na vyber delala to pro ne aby jim neublizila ! at je Kath podle vas jaka koliv v mích ocich zustane hrdinkou ! Hodne si toho prozila vemte si umrela ji rodina ( Klaus je zavrazdil) Musela pred nim porad utikat , tolik lidi musela vyuzit ale proto aby prezila! Ale je proste zla i hodna miluje prirodu a chrani ty ktere miluje . Soudite ji podle Eleny ale ta je az moc hodna a chdi se Stefanem , takovou opici *1* , ale o to nejde . Katy Je NEJ ! *14*
    • Jo přesně. Katherine je super a hodí se k Damonovi. Elena je barbie a je strašně namyšlená a na všechno strašně citlivá. A jak řiká Erica: ona je chránila ale za to Elena je mrcha a utekla od nich protože se bála aby jí nic neudělaly. Kat se vážně hodí k Damonovi- jsou prostě stejný a náramě by si rozuměly kdyby to Elena nepokazila... *16* *10* podle mě je to fakt citlivá mrcha a Damona ani Stefana si nezaslouží! *16* Kat je ale upně něco jinýho a s Damonem by vážně velice vynikla! *14* *3*
    • Katherine-Nina
      No po pravdě Katherine je oblíbenější než Elena ale Katherine je super a mám ji ráda je to moje nej ženská postava ze všech seriálů. *14* *14* *14*
    • jooooo
    • Ona je proste best sexy naj kto súhlasí? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5*
  • Katherine je sueper *3*
  • Mám ráda Kat je moje nejoblíbenější:3 A proto je mi tak strašně líto že umřela:( Budemi v serialu postradat:( Byla to proste Katfarene Pierce to ona dostala vse co chtela, bez ni to bude .....
  • Katherine přímo miluju a vy prosím odepište *1*
  • Kaat je nej! Kdo si myslíte že se hodí k Damonovi?
    • VampiL
      Přesně to si taky myslím.
    • Jop!:-D
  • Vše nej k narozkám kat
  • Vy ste blazni!!!Kath je super to jo a nezaslozila si zemrit alw Elena neni tak hrozna jak rikate.I kdyz fakt nevi co chce..Stefan Damon Stefan At si konecne vybere ale rozhodne to neni barbina..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit