Přejít na výpis diskuzí

Josh Hutcherson

OSOBNOST 31.12.2006 
386 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Josh Hutherson má super filmy. Mám ho strašne rada. Je veľmi sexy. A je môj idol. Ja ho fakt žerem. *3* *6* *5* *3*
  • Josh je ten nejhezčí kluk a herec na světě nikdo není hezčí než on, a ráda bych ho poznala *14* *14* *14* :* *
  • ICQ

    Ahoj já mám od Joshe Hutchersona ICQ ! Kdo ho chce at mi napíše na e-mail ! A fakt nekecám ! *14*
    • hutchhannah.2000@gmail.com Napis mi tam pls ten ICQ
    • Re: ICQ

      pls jestly ho mas tak my napis na icq 388314324 a mas i od annysophie robb pls budu ti moc vdecny *4*
    • Re: ICQ

      Jo?A dala bys mi ho(ICQ), prosím?Děkuji
      • Re: Re: ICQ

        Mocinky prosím *14*
    • Re: ICQ

      Ahojky neposlala by si mi jeho ICQ?Mockrát dík jsem jeho fanoušek *3*
    • Re: ICQ

      prosimte das mi jeho icq?????
  • On je tak sexi ja ho prostě miluju a hunger games je díky němu můj nejoblíbenější film...
  • Ste Normální?

    Ste vy normální? dyt v americe skoro nikdo icq nemá ae pokud chcete zkuste myspace!... nwm prč si vymýšíte ž emáte jeho icq? a milovat ho?...už st evůbe cněkdy poznali lásku vždyt ho ani neznáte..je krásnej to neříkám...ae milovat ho? lol vy ste ubohé...a je to můj názor takže pls žádný nadávky! *7*
    • Re: Ste Normální?

      to mas pravdu. jsou to kravy ty co pisou ze ho milujou.na svete je prece vic heskejch kluku. ne jen on
      • nevim kdo je tady ****.. to ty ses tak vypatlana ze nepochopis ze to "miluju ho" je obrazne receno... proste je to podle nas skvelej herec. a nerikej mi ze ty si nikdy nerekla mame sourozencum nebo kamaradum miluju vas... a pochybuju zes to myslela tou laskou.. ;)
      • Re: Re: Ste Normální?

        joo??? si veris!!!! *1* *1* *4* *4* jen jak ktery kluci jsou pekni!!! *4* *4* Josh Hutcherson je k sezrani!!! *14* *14*
      • Re: Re: Ste Normální?

        tak je nechte...ať si o něm nechají zdát...oni zjistí že jsou i jiní...třeba někdy--a nebo taky ne...ale my s tím nic nenaděláme *10*
    • Re: Ste Normální?

      Máš naprostou pravdu *3*
  • GOOD!

    Josh Hutcherson je myslim super herec...ten film cesta do středu země ten se faktys moc povedl... *4* *4*
  • jo

    to je herec, kterého uznávají filmoví kritici, vyhledávají režiséři a milujou holky na západ i východ od našich hranic....ale v Čechách ho zná málokdo, protože o něm nikdo u nás nepíše.Jako o AnnaSophii Robb, se kterou hrál ve filmu Most do země Terabithia, nebo o Dakotě Fanning, s tou hrál v psychologickém dramatu Okřídlené bytosti.
  • nejlepší herec na zemi miluju ho *14* *14* *14* *14*
  • Je hrozně hezkej.
    • Nehorázně :3
  • Je to můj oblíbený herec a je hrozně pěknej. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit