Přejít na výpis diskuzí

Josh Hutcherson

OSOBNOST 31.12.2006 
386 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Josh hutcherson má super filmy je to můj oblíbený herec i když vím že si tohle stopro nepřečte chtěla bych poprosit aby to neskončilo sílou vzdoru druhou částí ale ať v tom filmu pokračují dál je to úžasný film a taky sou ve dvou hlavních rolích 2 nej herci:) je to skvělý herec:)
  • Josh je boží herec a je sexy, ale každý má svůj názor *3* *3*
    • Jj souhlasím.
      • sozhlasím též *3* *14* cute *14* souhlasíte že by mohl chodit s jenn?? jen je to názor
  • Milujem film hunger games...... On je hrozne pekny
  • Je moc pěknej.
    Amoc dobře hraje ve filmech.
    Nechápu ty kteří sem píšou o něm něco ošklivého !!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Jsi nejlepsi teda podle me co si mysli ostatni to je jejich vec alle jan sem chtela rict ze si skvely herec :*
  • já ho prostě miluju!!! každej film s nim miluju!!! on je nej a kdo s nim neviděl film Detention tak doporučuju! je to sice sra**a ale je tam děsně sexy! *14*
    • Jj to je no
  • 6.7.2010

    *14* *14* *14* je tak krasnej a uzasnej *14* *14* *14*
  • *14* *14* *14* *14* Miluju ho znala sem ho už když byl malý ale moc sem si ho nevšímala a pak sem viděla tajuplný ostrov a zamilovala sem se do něj pak mě dorazil v hunger games a byla sem do něj po uši zblázněná a pořád jsem *14* *14* *14* *14* je nádherný a talentovaný a ten jeho úsměv je prostě Boží ! *14* *14* *14* nemůžu se dočkat až na podzim bude THG 2 v kinech *14* *14* teď čtu knížku a vždy když čtu o Peetovi vidím jen Joshe *14* *14* *14* *14* můj pokoj je plný jeho plakátů *3* *3* *4* *4* *4* a vím jistě že nejsem jediná taková fanynka *3* *3* ( No Hate )
    • Určitě ne.Je to jediný pro co žiju.Taky jsem viděla film THG i četla a všechny ty romantický pasáže s nim čtu pořád dokola a pouštím si je stále dokola.Nejvíc mě snad rozesmálo:YOU ARE THERE TO FINISH ME OFF,SWEETHEARD?(Přišla jsi mě dodělat,drahoušku?) nebo:POZOR PŘED NÁMI JE SILOVÉ POLE.Těch hlášek je tolik že vypsání všech je práce na několik let :D Stejně nejvíc miluju konec trojky.Poslední kapitolu a epilog.Málem jsem se rozbrečela kvůly tomu,co Peetovi udělali.To,jak se choval ke Katniss.Jak spolu vždy večer usínali.Jak narazil do toho pole.Na pláži.V jeskyni.Ach jo,nemůžu sem napsat všechno. Já pro Peetu a THG žiju.A vzkaz pro něj:YOU'RE THE ONLY REASON,WHY I'M STILL ALIVE.<3 I LOVE YOU SO MUCH !!!!!
      PS:Tady je můj mail a telefoní číslo a facebook.Hledám někoho s kym si můžu o THG psát
      p.v.723@seznam.cz
      602806087
      Pája Vachová (smrtka)pokud mě pod tímhle jménem nensjdete zadejte místo Vachová Mellark :* A kéž vás vždy provází ŠTĚSTĚNA !!!!!
    • Kajdo-nejsi taky ho miluju a mela ksem to presne jako ty :) THG je konec <3:****
    • Text ro teda nejsi. joshe miluju od prvni chvile.muj pokoj je na tom stejstejne vsude vidis joshe.a jemi to tak strasne lito ze ho nikdy neuvidim na zivo. ale jednoho dne poletim do ameriky a potkam ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* MILUJU HO
  • Josh Hutcherson ma super filmi a hlsvne zahviezdil v The Hunger Games. Mam ho strasne rada a je moj idol a je strasne sexy!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Strašně úžasnej krásnej a talentovanej !! :) stašně ho miluju !! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit