Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Brandis

OSOBNOST 13.1.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jonathan

    Byla jsem překvapena stejně jako vy, ale vždycky si vzpomenu jak jsem koukala na film Mistr kikboxu, teď už si můžu jen říkat, jak skvělý herec to byl *4*
  • prsba o adresu

    nevite nekdo jakou mel jonatahn adresu kde bydelal nez zemzel
  • van

    ...

    Podle mě Jonathan už nezvládal všeche ten nápor od novinářů...Zachvíli se budou celebrity zabíjet běžně ,jen kvůli těm idiotům co jim nenechaj kousek soukromí !!! *5*
  • Bože...

    To, že je po smrti jsem se dozvěděla až teď, vůbec jsem to nevěděla.No to je hrůza.Nikdy nezapomenu na ty jeho oči a úsměv a na roli v Nekonečném příběhu II.On byl prostě neuvěřitelný.
  • evels

    brek..

    ach jo, všechny moje milovaný hvězdy umřou...
  • Moje dětství

    Tak ted jsem se to dozvěděla, z těchto stránek :-( Smutný...Nekonečný příběh byl můj NEJLEPŠÍ DĚTSKÝ FILM. Měla jsem všude plakáty z Nekonečného příběhu, kreslila jsem si všude Falca a strašně jsem si tam přála být snima. Něco jako ted mají děti Harryho Pottera tak já měla Nekonečný příběh...takže Nekonečný příběh už skončil... *9*
  • anelka

    Suicidal dragon :-(
  • Ja som ho videl na zivo vroku 202 ket natacali film v praze hartova valka
    • mato ako si mohol vidiet jonatana brandisa na zivo vroku 2002 ket si neustale vrimavskej sobote a nigdi si nebol vprahe neklam aspon prosim *16* barry *16*nemam rad ket niekto klame akoti mato.
      • no jasne ati to otkial vies ze som nebol v prahe 2002 ved jasom vtedi dokoncil skolu a siel som do prahi za rodinou a tam som pocul od mojej kamaratky mariki ze sa tam bude natacat film hartova valka aj to reklamovali v televizii na nova tv.as potom som prisel do rimavskej soboti.
  • ahoj volamsa mato ale volajuma berry jeto dost smutne ze zomrel herec jonathan brandis ja som ho as tak nepoznal ale otom mi povedala moja kamaratka a par ludi coho poznali as teras som sato dozvedel otom kamaratka a ludia ktoriho poznaju mi hovorili zesa podobam na neho ze mam snim rovnake crti tvare usmev a vlasi tak tobol ten herec okom mi hovorili neustale *8*
    • Text Vašeho příspěvku *16* *16* *16* *16* *16* *16* aspon neklam ze sa podobas na neho *16* jata poznam mato s rimavskej soboty *11* a oakich ludoch tu hovoris alebo priateloch vet tisi samotar a nemas priatelou tak neklam ok.a vobec ta nikto nevola Berry tomas z filmu mistr kidboxsu? tam hral Jonathan brandis.ako barry.
      • nechaj si tie reci preseba dobre phoenix. *16* *16* *16* jemi steba *11* *11* phoenix. a nevimislaj omne hluposti rosprava steba ziarlivost.phoenix" *16*
    • *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit