Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Brandis

OSOBNOST 13.1.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smutny zivotni pribeh

    Jonathan byl obeti svych ctizadostivych rodicu. Od jeho dvou nebo tri let ho vlaceli po konkurzech na ruzne reklamy, pak prorazil i do sveta filmu, stal se idolem mnoha divek a v dospelosti trpel tezkymi depresemi, protoze se nemohl srovnat s jeho ustupujici slavou a uvadajici karierou. Nakonec spachal sebevrazdu obesenim v jeho vlastnim dome, ze ktereho uz dlouho predtim cele mesice nevychazel.
    • Re: Smutny zivotni pribeh

      neskutečná podobnost s riverem phoenixem..a s koncí uplne stejne *9* *9* proš vždycky nekdo tak pekný *7*
      • Re: Re: Smutny zivotni pribeh

        naprosto s tebou souhlasím!!! Ta jeho rozkošná tvářička je opravdu nezapomenutelná. *14* to že je už po smrti (ačkoliv je to už 4 roky) sem se dozvěděla teprve před chvílí a docela mě to vzalo. . .
  • Talentovaný herec

    Jeho překrásné oči a úsměv jsou skutečně nezapomenutelné. Navíc to byl obrovský sympaťák!
    Dodnes nemohu jeho smrt vydýchat....
  • Ahoj

    Ahoj, teprve teď jsem se dozvěděla, že Jonathan umřel. to je mi fakt líto, protože to byl skvělej herec. Jako malá se mi hrozně líbil. Je ho fakt škoda. A jestli spáchal sebevraždu, tak byl fakt hloupej. Protože vždycky všechno nějak dopadne a brát si život je opravdu ta největší hloupost na světě. Když si člověk uvědomí, že to jde vyřešit taky jinou cestou a že žít je ten největší dar, jaký člověk může mít. A měl by si toho spíš vážit, že je vůbec zdravý, že ho nic netrápí a že na tom není jako jiní, kteří musí být upoutaní třeba na invalidní vozík. Prostě na to by člověk nikdy neměl ani pomyslet a měl by si vážit každý chvilky, kterou může na tomto světě žít.
    • j.ny

      Re: Ahoj

      Víš, občas je to asi těžké zvládnout psychicky pocit, že už nejsi TA HVĚZDA, kterou milovali miliony lidí...a že to prostě vyprachalo......někteří lidé to prostě nezvládnou. Někdo začně pít (viz některé naše české celebrity) a někdo to bohužel řeší sobecky sebevraždou. Nemyslí na rodiče ani přátele, kteří ho milovali, prostě občas člověku dojde síla....Samozřejmě by se to nemělo stávat, život je opravdu dar a lidé by si ho měli mnohem více vážit, bohužel se to tohle stává, někdy i v našem blízkém okolí....Je to smutné.
      • Re: Re: Ahoj

        Je mi ho taky moc líto, byl vážně skvělej. On a Jonathan Taylor Thomas a Devon Sawa představovali to nejlepší z devadesátých let. Ale ještě víc je mi líto že na téhle planetě záleží jenom na lidech co jsou hezcí nebo slavní. My ostatní nemáme šanci.
  • stroj casu

    ja si nemyslim ze byl obeti svych rodicu stejne jednou ci driv by v hollywodu skoncil a co za tou sebevrazdou sato byly urcite drogy jen tak z hecu se obesit nemohl skoda ze nexistuje stroj casu aby se tomu dalo zabranit
  • Jonathan

    Byl to ten nejkrásnější kluk, jakého jsem kdy viděla.Ty jeho překrásný oči, úsměv a vůbec celá ta jeho nádherná tvářička jsou nezapomenutelný.Měl i obrovský herecký talent. Škoda,že už nežije.
  • j.ny

    :-(

    Velmi smutný osud........obdivovala jsem ho od dob Nekonečného příběhu II. Je škoda, že už není mezi námi, byl to výjimečný herec a věřím tomu,že i výjimečný člověk.
  • Vzpomínka

    Je to můj oblíbenec.Všechny filmy s ním jsem sice neviděl,ale herec to byl dobrý.Nejraději mám nek. příběh 2 a Mistr Kickboxu.Jonathan Brandis žije ve svých filmech dál.
  • ♥♥♥

    ♥♥♥Jonathan je můj nejoblíbenější herec...byl upe krásnej ,milej a sympaticke....přesně proč zrovna tenhle...ale nejlepší bylo když jsem voděla o vánocích nekonečný příběh 2 a pak jsem se koukla na internet jak vypadal jako teen a pak jako dospělej...a pozorovat jak se měnil k lepšímu♥♥♥!!!!upe k sežrání!!! *14* *14*
  • Zjištění o jeho smrti mne strašně moc nepříjemné a bolestivé zaskocilo. Jonathan bude vždy žít ve svých filmech, je ho strašná škoda, necht odpočívá v pokoji a je někde tam nahoře šťastný.
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDY NEKDO PROSIM NA VLASTNI OCI??? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit