Přejít na výpis diskuzí

Jitka Válková

OSOBNOST 25.1.2010 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kerm

    Nejlepší

    Je to ta nejhezčí miss!!!
  • sharpy

    ?

    Prominte..ale česká miss jde pěkně z kopce..čím dál horší...A ta Maláčová..blbka...Takový adreal.disc.Kdyby tomu tygrovi najednou hráblo..tak má ta holka po ruce,,zvířeti do hlavy nevidíš *16* *16* *16*
    • Re: ?

      Lepší jak stokrát omílané a infantilní volné disciplíny, kde se z holek dělají cvičené kozy *8*
    • Re: ?

      máš pravdu.tohle bylo hustý i když jsem ji to záviděla protože pohladit si tygra je můj životní sen ale mě se moc ta Jitka nelíbí byly tam mnohem hezčí holky
  • Katy.Zdobinska
    Ahoj jsem sexy fena jako ona.
  • ivunka007

    Jitka:)

    Celý večer České Miss 2010 se mi moc líbil, ale ty adrenalinové disciplíny, to organizátoři přehnali. Jinak Jitce jsem moc fandila. Líbí se mi a přeji jí hodně štěstí:) Ivča *4*
  • Chtěla bych vzkázat Jitce Válkové ,že by svoji krásu podtrhla ještě tím, kdyby si nechala upravit svoje špičáky. Když se Jitka usmívá, vypadá to doopravdy strašně. Říkáme tomu " upíří zuby".
    Lenka, Brno
    • Mě ty zuby zase tolik nevadí, spíš ty hnusné tmavé rtěnky co někdy nosí, i když má zuby vybělené,jejím rtům i těm zubům to nelichotí *9*
  • Hloupá slepice, která si myslí, že umí zpívat.Až tě bude znát tolik lidí jako zpěváka Fonsiho, tak můžeš hodnotit druhé. Porota neslyšela, jak si to totálně neudýchala??
    Do té doby jsi jen bývalá misska malé zemičky ve střední Evropě,která to přehání se šminkami, hraje si na zpěvačku a vystupuje ve stupidním pořadu aby si vydělala pár chechtáků k mateřské.
    Jo a už ti je 25 tak bys měla přestat nosit mini sukně,jsi už přeci stará (její vlastní slova,když ji bylo asi 19), *11*
    • Milá lujzo...psát o někom nebo někoho nazývat slepicí je on sám slepice!,sice v tváři nic moc,ale urážet jí nemusíš,tak jdi do ňaký show před tisíce lidma to zazpívej líp než boho!,ale to by jsi to asi nedokázala protože jseš obyčejná koza,bez špetky talentu!tak pro příště lujzo....nekritizuj ty co něco umí narozdíl od tebe!!!!!
    • Taky si myslím je už stara na mini sukně 18 ji není!je blba mama dítě nezvládá!'a v tváři nic nepredvedla tak nechápu tolik bodů!
    • Podívej se na sebe.:-(:-(
  • Myslím si, že Jitka Válková je spřízněna s rodinou Válkovou, která žila
    v Lesonicích v době první republiky a protektorátu, ještě i v padesátých
    letech. Válka byl sedlák a čestný a charakterní chlap. Nevím co se přesně událo, ale dověděla jsem se od své tety až dávno poté, že si
    usekl ruku kvůli mé mamince. Důvody co se vůbec stalo nevím.
    Eva
  • Gratulujeme k 2.místu v pořadu Tvoje tvář má známý hlas,ale nebyla jste lepší než Aneta nebo Honza K.Někdo asi chtěl,abyste uspěla.Snad se vám podaří dál prosadit a budete třeba zpívat s Ledeckým v muzikálech.
  • Paní Jitko,jste pěkná žena,pracovitá,jen se snažte dělat vše poctivě,bez účelových lží,postranních uliček.Díky některým nekalým praktikám-udáním jiné tělesné výšky-správně 168 cm/změřeno v Las Vegas na Miss Universe/,účelovým spojením s důležitým člověkem u České miss p.Ciprou,jste se dostala mezi tzv.celebrity,za které považuji jiné lidi,a to podle schopností.Teď se snažte žít poctivě,neříkejte pokaždé něco jiného,jak se vám to hodí.Vysokou školu jste skončila v 1.semestru 1.ročníku,tak neříkejte jednou,že jste studovala rok a půl,pak zase jste prý studium pouze přerušila.Nic z toho není pravda.Jednou chcete jít do Prahy,pak chcete žít v souladu s přírodou,hlásíte se ke stylu podle nového příjmení.Není přece ostuda mít jen 168 cm,ale říkala jste to kvůli soutěži a modelingu,aby vás vzali.Také vysokou školu nemusí mít každý,za poctivou práci,třeba i manuální,se nemusí nikdo stydět.Pokud chcete být zpěvačkou,tak to dělejte a běžte za tím poctivě,i když to bude pro vás dřina.Někdy chybí talent,tak musí být velká píle.Jste pilná,tak vám přeji hodně štěstí.Celé rodině hodně zdraví!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit