Přejít na výpis diskuzí

Jiří Václavek

OSOBNOST 24.4.2014 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan moderátor J. Václavek má velmi příjemné a milé vystupování, hezkou češtinu a vždy je připraven a schopen rychle reagovat na aktuální situaci a nebo hosta. Ráda ho (i jiné z čt24) sleduji a poslouchám.
    Jen tak dál, nenechte se od své práce odradit ;)
    • Vážená slečno, zajděte si někdy mezi děti do MŠ a uvidíte, že některé mluví stejně jako p. Václavek. Nezlobte se, ale pro dospělé publikum toto není.
    • A já jsem zase čínská princezna.
  • Dobrý den. Nedávno jsem Vás viděl v televizi,kde jste komentoval reportáž a vedl následnou diskuzy s hostem. Líbilo se mi, jak jste dokázal reagovat. Jste velmi vzdělaný, pohotový a sympatický. Takových moderatorů by melo být vic. Držím Vám palce do dalších dnů. Dekuji
  • Pana Václavka poslouchám dost často a líbí se mi jeho přístup k dotazovaným i jeho reakce na aktuální situace. Je pohotový,milý, a především člověka nepřezírá. Jestli ho chce někdo vyštvat z obrazovky(kvakin, žašača,šipka)a získat jeho post, pak dělá velikou chybu a doufám, že existují i jiné způsoby, jak projevit své kvality a také se na obrazovku dostat. A k vadě řeči? Já žádnou újmu nepociťuji. Chcete snad kritizovat i Václava Havla a další známé a velmi chytré osobnosti?
  • Pan Jiří Václavek je milý,chytrý a je to profik.My ho máme ze všech na Čt 24 nejraději.
  • Když tu člověk čte některé příspěvky,přepadá ho bezmoc proti takové vlně agresivity vůčí člověku,který očividně svou prací žije.Je pro nás opravdu důležitější otrocká výslovnost nějaké hlásky a nebo obsah sdělení erudovaného člověka s širokým přehledem a skromným vystupováním?Tak nevím...
    Vídáme denně na obrazovkách televizních programů plejádu bezchybných těl a tváří se strojově dokonalým projevem,jejichž jedinou přidanou hodnotou je v polovině zpravodajství přešlápnutí z levé nohy na pravou. Celková povrchnost dnešního bytí se v našich hlavách zabydlela.
    Buďme rádi za pana Václavka a jeho skvělou práci, do které vkládá něco víc.Palce drží celá naše početná rodina,máme Vás rádi,držte se!
  • Jsem mírumilovný člověk.Ale sprosťáku kvakinovi přeji všechno nejhorší a panu Václavkovi jen to nejlepší.Je to naše zlatíčko.
  • Výborný rozhovor s kancléřem Mynářem. Díky!
  • Možná bychom se divili, jak velké množství lidí má větší či menší vady výslovnosti - r, ř, sykavky, prodlužování samohlásek, "polykání" koncovek slov, ... Ale, bohužel, nemáme kolem sebe zdaleka stejné množství vzdělaných, inteligentních a hlavně SLUŠNÝCH lidí...
  • Skvěle vedený HP s E.Wagnerovou! Díky za dobře kladené otázky a reakce na paní W. (ale nějak rychle ta hodinka utekla, klidně bych poslouchala i dál).
  • Jsem ráda, že tu nejsem se slušností osamělá *3*
    Pane Václavku - znovu opakuji - nedejte se odradit. Odvádíte výbornou profesionální práci, Vaše otázky mě baví a zajímají, stejně tak se mi líbí Váš přístup k hostům a tématům.
    • Teerko, jsem na vaší straně, tolik hrubosti a svinstva v několika řádcích, co jsem tu četla, navíc někdo píše o někom, koho nezná, ale uráží a je zlý...Víte, někdy před dvěma lety jsem dceři pomáhala se seminárkou, na čt24 byla zajímavá reportáž a já jsem ji nedohledala, tak jsem napsala právě Jiřímu Václavkovi, protože ho mám nejradši...během půlhodinky jsem měla odpověď s odkazem. To se tedy nezapomíná. Tolik zloby je v některých lidí, je to smutné. Jak se ale může bránit ten, na koho tu tak útočí? To je bezmoc a hyeny mají zase volné pole...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit