Přejít na výpis diskuzí

Jiří Stránský

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Stránský.
    Já Vás chápu. Neumím si představit Martu Kubišovou, jak hraje Ženu za pultem. Asi bych jí to nevěřila a seriál bych nadále nesledovala.
  • Jsem rád, že se omluvil. Je to chlap a já si toho vážím. Doufal jsem v to, že to udělá, fakt mě potěšil. Chybu udělá v emocích každý. Řekl, že ho to hrozně mrzí, věřím mu.
  • Pane Stránský přestal jsem s vámi souhlasit,nejste demokrat.
  • Vážený pane Stránský,

    tak po tom Vašem vyjádření směrem k panu Dejdarovi jste se zařadil mezi komunistické kádrováky. Teď jste se jasně odhalil, teď se projevila Vaše povaha, Vaše přetvářka. O co jste vlastně lepší než komunista? Jednáte úplně stejně jako oni, perzekuovat lidi za jejich názory, znemožnit jim práci, vyhodit jejich děti ze školy. Tak to jste vy, pane Stránský. Nyní považuji čas který jsem strávil nad Vašimi příspěvky do MF dnes, za úlně ztracený, jenom jste nám lhal.
  • Je to typická ukázka české demokracie! Pokud má někdo jiný názor, pak
    s ním rovnou na pranýř!
    Starý člověk je už netolerantní a neovládá své jednání.
    *1*
  • VÁŽENÝ,
    my se na protest nikdy nebudeme dívat na seriály natočené dle vaší předlohy, protože jste vaším prohlášením tuto dobu zneuctil.
  • Vážený pane Stránský, nedivím se Vám, v mých očích Dejdar také klesl o 100%. Bylo to vcelku nešťastně prezentováno a médii rozněcováno, ale i tak máte můj obdiv, že jste se dokázal omluvit. Na kritiky se vykašlete, schytává to v těchto dnech kde kdo, smůlu mají Ti neanonymní, jako jste Vy, moderátor V. Moravec, apod. Zemanovo stoupenci alias česká lůza se činí ve všech diskusích (snad kromě Facebooku, kde nestíhají...), plně se ztotožňuji se slovy M.O. Váchy, které napsal o zrcadlení Zeman-jeho voliči, je to vskutku přehled lidské malosti, zapšklosti, zloby...(podle výzkumu prezentovaném MF Dnes se jedná ze 70% o lidi bez maturit, z chudších krajů - zkrátka nešťastníci k politování).
    Držím Vám palce pro další práci, (osobně doufám, že bez Dejdara:-).
  • Nie som odporcom, ani prívržencom "knížete", som slovenský občan. Vaše vyhlásenie k Dejdarovi však považujem za opovrhnutiahodné a hanebné. Vzhľadom na vaše životné skúsenosti si to nijak neviem vysvetliť, iba senilitou.
  • Pane Stránský jste nemocný člověk.
    Nemocný záští, nenávistí a zlobou, tak vás taky beru již nějakou dobu.
    Kvůli takovým jako jste vy, jsem přestal kupovat noviny do kterých přispíváte. Je mi z vás jen smutno. Jednou zemřete, stejně jako žijete, ve své nenávisti. Ten čas, který jsem zde promarnil mi však nedovolí se nepodepsat, nejsem zbabělec. Je mi vás líto.
  • Vážený pane Stránský,
    chápu Vaši reakci ohledně preferencí pana Dejdara vůči prezidentské kandidatuře panu Zemanovi. Vyjadřuji Vám porozumění a plnou podporu.
    Se srdečným pozdravem
    Jiří Hlaváček
  • Pene Stránský,
    konečně jsem poznal názorově člověka, který má na svědomí Zdivočelou zemi. Byl to člověk postižený, dnes vím skautingem, příběhy přikrášlené a až neskutečné.
    Můj otec i dvě tety byly nasazeny po válce do pohraničí jako učitelé a dobovou situaci jste nezvládl. Z jejich vyprávění jsem poznal a posuzuji situaci realisticky. Ještě že se nedožili naši předci zfilmování Vašeho románku. Naše všechny rodiny byly bolševikem po 48-osmém perzekuovány a my děti nesměli studovat. Přesto jsme dostudovali a můžeme posoudit rozdíl mezi kandidáty na presidenta. Na veřejnost neproniká a veřejnost si neuvědomuje co za svi..ka je pan kníže. Můžete si říkat co chcete, jenom sklidíte posměch ze strany soudných lidí.
    Jenom hloupými hlasy jako máte Vy se vůbec dostal tento člověk do druhého kola.
    Je to trouba a je to na něm vidět pořád.
  • Vážený pane, vážila jsem si Vás velmi a obdivolala, ale po tom, jak jste se zachoval vůči panu Dejdarovi - zcela stejně jako komunisté, bez vyjímky a to jste byl údajně odsouzen za názory a postoje a Vaši práci, tak Vaše chování a činy po vyjádření pana Dejdara pro jeho volbu je děs, nemůže Vás omluvit, ani Vaše dnešní omluva a vyjádření. Jste stejný jako kandidát K.S. také pořád mluví nesmysly a pak to dementuje,ale on ještě to hází na druhé, že to překroutily, Vy alespoň jste chybu přiznal, ale už se nedivím, že jste jeho příznivec, to s demokracií nemá nic společného. Je to ubohost a nevím, jak člověk, který se staví za demokracii může takto jednat i jen ve vzteku. Kde to jsme - bohužel tam, kde dřív, ve fanatismu a absolutní ne-demokracii. Ještě dokážete také vnímat názory druhých,na názory pana K.S. nebo už jen se zavřenými očkami hledíte do budoucnosti ? Přestala jsem si Vás vážil nejen jako scénáristy, ale hlavně jako charakterního člověka.
  • Nevážený pane Stránský,
    je mi skoro padesát a s úžasem sleduji,co se děje okolo volby prezidenta.A velmi nemile jste mne překvapil Vy.
    Mám zkušenost z rodiny.Můj děda byl za války zavřen a jeho cesta vedla Bory,Terezín,Buchenwald.Tam naštěstí,na pochodu smrti,ho zachránili Američané.
    Nikdy o tom moc nemluvil a až po jeho smrti jsem se dostal k jeho pozůstalosti.Musel zažít strašlivé věci.Já neznám hodnějšího člověka.Asi si představoval možná jiný život ve svobodné zemi,ale na rozdíl od Vás nikdy nešel do podpásovek.Jste stejný kádrovák jako byli vaši trýznitelé.
    Rád jsem četl vaše články v MS Dnes.Vaše knihy.Ale zařadil jste se mezi lidi,kteří zde zavinili takzvanou blbou náladu.Ve Vašem věku a Vašemu nelehkému životu jsem od Vás asi čekal moc.No je dobré,že fakt asi tady nikdo nevybočí z řady a falešný mesiáš nepřijde.Vaše názory už číst nebudu.Zklamal jste mne.Mohl jste dát najevo Vaši přízeň p Zemanovi.Ale kádrovat a zakazovat?
    Čest Vaší práci.
    Ivan Bárta
  • Stranský,jste pr.se! Při čtení Vašich příspěvků v MFdnes se mi otvírá kudla v kapse,ale tohle je vrchol! Jak měli komunisti svýho politruka,tak kapitalistická propaganda ma adepta na šéfa!
    P.S. S Karlem běžte do prd.le!
  • s Bubem plně souhlasím a pouze dodávám,že z bočana mi bylo na zvracení
    a z vás jako antikomusty,kterého jsem si vážil je mi nanic.
  • Pane Stránský. Katolický kněz M. O. Vácha v těchto dnech popisuje doslova své zhnusení nad lidmi, kteří jsou příznivci kandidáta M. Zemana. Dovolte, abych obrátil slova tohoto Karlovce proti Vám a parafrázoval je: "Je mi z Vás na blití..." Smiřte se s tím, že Martin Dejdar může volit koho chce.
  • Podle příspěvků Bubo,Jan,Alur atd., se kterými plně souhlasím, usuzuji že tahle společnost neni na tom až tak špatně. Docela mi to spravilo na dnešek náladu.Jak pravil klasik, fanatismus je nebezpečný ve všech podobách! Děkuji.
  • Pan Stránský je nemocný člověk. Antikomunismus mu zcela zatemnil mozek, takže všechny prasárny polistopadového režimu jsou mu ukradeny. Jeho zajímá doba komunismu, ne dnešek. Je to pochopitelné, musí tenhle havlův lžidemokratický režim podporovat, jinak by nebyly scénáře, knihy, projekty, odměny a medaile, zkrátka výnosné kšefty.Takový člověk by měl být uznáván veřejností? Kravina!
  • Pane spisovateli, dámy a pánové. Vzniklá situace okolo volby prezidenta ČR se zdá být lakmusovým papírkem kdo jak na tom s principy demokracie doopravdy je. Mě vůbec neuráží, že např. můj oblíbenec Zdeněk Svěrák podporuje někoho, koho ani vystát nemůžu. Nikdy bych nepociťoval zášť vůči panu Svěrákovi za jeho politické i jakékoliv názory, protože ho prostě respektuji a toleruji. Ale jak to tak v české společnosti bývá, ode zdi ke zdi, kdo není s námi, jde proti nám! a to v jakémkoliv režimu a době. Místo zamyšlení se nad důvody a úmysly toho či onoho pro tu či onu volbu, rychlá odsouzení.
    Je smutné, že bojovníci proti jedné totalitě dosud nepochopili smysl hesla "MY NEJSME JAKO ONI".
  • Pane Stránský, mohu si dát k obědu zemáky aniž by tím utrpěla vaše mravopočestnost nade vše?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit